Ekstremalne prezenty – Zrób prezent zakręconej przyjaciółce lub przyjacielowi

28 grudnia 2018
Skok na prezent - tandem - Strefaskokow.pl

Szukasz pomysłu na ciekawy prezent dla znajomego lub dla znajomej, osoby uwielbiającej wyzwania i adrenalinę, która każdego dnia szuka mocnych wrażeń pozostających w pamięci na całe życie? Ekstremalne prezenty to coś, co bardzo lubimy! W takim razie skok w tandemie okaże się doskonałym pomysłem.

Wrażenia, które zostają na całe życie – ekstremalne prezenty

Nawet jeśli przeżycie tej niesamowitej przygody w powietrzu nie spowoduje u obdarowanej osoby chęci zgłębiania tajników tego sportu i być może stawiania pierwszych kroków w skokach samodzielnych, to jednak na pewno zostawi przepiękny ślad w pamięci.

Swobodny lot i lądowanie ze spadochronem mogą jednak nie tylko zapewnić piękne wspomnienia. W swojej ofercie proponujemy również dodatkową opcję wykonania zdjęć oraz filmów ze skoku w tandemie. Nasi profesjonalni kamerzyści potrafią wykonać wspaniałe materiały filmowe, uchwycić na zdjęciach najpiękniejsze momenty i stworzyć pamiątkę, po którą na pewno każdy będzie regularnie sięgał.

Wiele lokalizacji do wyboru

Jeśli planujesz zrobić przyjaciółce lub przyjacielowi tak wspaniały prezent, to pamiętaj, że u nas masz do wyboru kilka bardzo ciekawych lokalizacji. Organizujemy skoki ze spadochronem w takich miastach, jak:

  • Wrocław – Szymanów, Mirosławice,
  • Gliwice,
  • Hel – Jastarnia,
  • Ostrów Wielkopolski – Michałków,
  • Zielona Góra – Przylep,
  • Konin – Kazimierz Biskupi.

Działamy na terenie kilku województw Polski, a więc bez problemu można znaleźć lokalizację najbliższą miejsca zamieszkania osoby, która dostanie w prezencie skok ze spadochronem w tandemie z doświadczonym instruktorem.

Ekstremalne prezenty -  skok ze spadochronem

Ekstremalne prezenty – skok ze spadochronem

Atrakcyjne ceny i miła atmosfera

Za przeprowadzanie wszystkich skoków tandemowych odpowiedzialni są doświadczeni instruktorzy. Prowadzą oni specjalistyczne szkolenia i świetnie przygotowują wszystkie osoby do tej niezwykłej przygody. Stawiamy również na nowoczesny sprzęt, trzymamy się najwyższych standardów związanych z bezpieczeństwem. Korzystamy z nowoczesnych samolotów, wznoszących się na wysokość nawet 4000 metrów n.p.m.

Nie czekaj więc dłużej! Jeśli masz zakręconego znajomego, któremu chcesz sprawić najpiękniejszy w życiu prezent, zgłoś się do nas już teraz. Skaczemy ze spadochronem od wiosny do późnej jesieni i gwarantujemy moc niezapomnianych wrażeń.