Skoki tandemowe w Zielonej Górze

Skok ze spadochronem Zielona Góra to nie tylko maksymalna dawka adrenaliny i niesamowite widoki. To również doskonały sposób na oderwanie się od codzienności dnia. Jeśli lubisz wrażenia i chcesz przeżyć wspaniałą przygodę, skocz razem z nami. Skoki tandemowe w Zielonej Górze odbywają się pod okiem doświadczonych i wysoce wykwalifikowanych instruktorów. Chcesz przeżyć fantastyczną przygodę w poczuciu bezpieczeństwa? Z nami skoczysz bezpiecznie – wszystko pod kontrolą!

Skok ze spadochronem Zielona Góra w pigułce

Maksymalna waga skoczka 105 kg (powyżej 95kg dopłata 10zł za każdy kg)
Minimalny wzrost skoczka 130 cm
Typ samolotu Airvan GA8
Długość lotu samolotem 25 minut
Wysokość skoku 4000 metrów
Czas spadania 55 sekund
Prędkość spadania około 200 km/h
Osoby niepełnoletnie Osoby niepełnoletnie mogą wykonywać skok w obecności obojga rodziców lub za ich pisemną zgodą potwierdzoną notarialnie

Skoki spadochronowe dla każdego

W profesjonalny sposób przeprowadzamy skoki spadochronowe w tandemie z nowoczesnego samolotu Airvan GA8, który wznosi się na wysokość 4000 metrów. Nasi instruktorzy posiadają bogate doświadczenie oraz odpowiednie kwalifikacje do prowadzenia skoków spadochronowych w tandemie. Na swoim koncie mają już tysiące bezpiecznych skoków. Setki wyszkolonych samodzielnych skoczków, a także liczne osiągnięcia w zawodach i rekordach spadochronowych. Dzięki tym umiejętnościom, ze skoków spadochronowych mogą skorzystać wszyscy. Nawet osoby, które nie posiadają doświadczenia w tego typu sportach. Instruktorzy zapewniają maksymalnie wysoki poziom bezpieczeństwa, dzięki czemu podczas skoku można poczuć się naprawdę komfortowo – nawet jeśli to pierwszy taki wyczyn w naszym życiu. Nasza kadra wie co zrobić, byś był w czasie skoku bezpieczny i byś mógł skupić się na samym skoku!

Skok ze spadochronem Zielona Góra – kiedy skaczemy

Regularne skoki spadochronowe w Zielonej Górze odbywają się w prawie każdy weekend (sobota, niedziela) w okresie kwiecień – październik. Aeroklub Ziemi Lubuskiej to świetne miejsce na weekendowy wypad ze znajomymi w poszukiwaniu ekstremalnych przygód. Dodatkowo możliwość noclegu w lotniskowym hotelu, restauracja, stadnina koni i wiele innych atrakcji. Wszystko to sprawia, że strefa jest doskonałym miejscem zarówno na imprezy rodzinne jak i firmowe. Serdecznie zapraszamy do współpracy z doświadczonym teamem!