Skoki tandemowe w Zielonej Górze

Skok ze spadochronem Zielona Góra to nie tylko maksymalna dawka adrenaliny i niesamowite widoki. To również doskonały sposób na oderwanie się od codzienności dnia. Jeśli lubisz wrażenia i chcesz przeżyć wspaniałą przygodę, skocz razem z nami. Skoki tandemowe w Zielonej Górze odbywają się pod okiem doświadczonych i wysoce wykwalifikowanych instruktorów. Chcesz przeżyć fantastyczną przygodę w poczuciu bezpieczeństwa? Z nami skoczysz bezpiecznie – wszystko pod kontrolą!

Skok ze spadochronem Zielona Góra w pigułce

Maksymalna waga skoczka100 kg
Minimalny wzrost skoczka130 cm
Typ samolotuAirvan GA8
Długość lotu samolotem 25 minut
Wysokość skoku 4000 metrów
Czas spadania55 sekund
Prędkość spadaniaokoło 200 km/h

Skoki spadochronowe dla każdego

W profesjonalny sposób przeprowadzamy skoki spadochronowe w tandemie z nowoczesnego samolotu Airvan GA8, który wznosi się na wysokość 4000 metrów. Nasi instruktorzy posiadają bogate doświadczenie oraz odpowiednie kwalifikacje do prowadzenia skoków spadochronowych w tandemie. Na swoim koncie mają już tysiące bezpiecznych skoków. Setki wyszkolonych samodzielnych skoczków, a także liczne osiągnięcia w zawodach i rekordach spadochronowych. Dzięki tym umiejętnościom, ze skoków spadochronowych mogą skorzystać wszyscy. Nawet osoby, które nie posiadają doświadczenia w tego typu sportach. Instruktorzy zapewniają maksymalnie wysoki poziom bezpieczeństwa, dzięki czemu podczas skoku można poczuć się naprawdę komfortowo – nawet jeśli to pierwszy taki wyczyn w naszym życiu. Nasza kadra wie co zrobić, byś był w czasie skoku bezpieczny i byś mógł skupić się na samym skoku!

Skok ze spadochronem Zielona Góra – kiedy skaczemy

Regularne skoki spadochronowe w Zielonej Górze odbywają się w prawie każdy weekend (sobota, niedziela) w okresie kwiecień – październik. Aeroklub Ziemi Lubuskiej to świetne miejsce na weekendowy wypad ze znajomymi w poszukiwaniu ekstremalnych przygód. Dodatkowo możliwość noclegu w lotniskowym hotelu, restauracja, stadnina koni i wiele innych atrakcji. Wszystko to sprawia, że strefa jest doskonałym miejscem zarówno na imprezy rodzinne jak i firmowe. Serdecznie zapraszamy do współpracy z doświadczonym teamem!