• Czy voucher na skok tandemowy jest imienny?
  Tak, każdy z naszych voucherów posiada imię i nazwisko osoby, dla której został wystawiony.
 • Chce kupić skok spadochronowy na prezent, ale nie wiem kiedy osoba obdarowana będzie mieć wolny weekend.
  Spokojnie, nasze vouchery mają rok czasu ważności od dnia ich wystawienia. W ciągu tego roku na pewno znajdzie się jakiś wolny weekend. Pamiętaj jedynie, że zimą nie skaczemy.
 • Dostałem w prezencie voucher na skok w tandemie. Ile dni wcześniej muszę umówić się na konkretny termin skoku?
  Niestety w ciągu danego weekendu możemy wykonać ograniczoną ilość skoków dlatego im wcześniej umówisz się na skok tym pewniejszym jest, że będzie dla Ciebie wolne miejsce w dniu, w którym chcesz skoczyć.
 • Czy są jakieś przeciwwskazania do skoku?
  Dla każdego lotniska warunki skoków są nieco inne niż dla pozostałych więc najlepiej sprawdzić to bezpośrednio w zakładce odpowiadającej danemu lotnisku. Najważniejsze dla nas jest to abyś miał/a: - więcej niż 125 cm, - mniej niż 100/110 kg - zdrowe serce oraz to abyś nie cierpiał/a na epilepsję. Niestety (albo stety, bo być może wtedy byśmy nie skakali) nie jesteśmy po medycynie i nie możemy powiedzieć „Z takim zdrowiem na pewno możesz lub nie możesz skakać!” Skaczemy z różnymi osobami. O różnych problemach zdrowotnych i o różnych stopniach niepełnosprawności. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych ;) Jeśli jednak masz wątpliwości, czy Ty lub Twój bliski możecie skoczyć skonsultuj się z lekarzem rodzinnym i wtedy wszystko się wyjaśni.
 • Czy skaczecie przy brzydkiej pogodzie?
  Nie ma brzydkiej pogody na skoki. Pogoda jest jak kobieta, każda jest piękna na swój sposób ;) Skaczemy praktycznie w każdych warunkach pogodowych. Ważnym jest jedynie to aby nie padał deszcz, nie wiał zbyt silny wiatr i aby chmury nie przysłaniały nam naszego nieba ;)
 • Skąd mam wiedzieć czy w weekend będzie pogoda?
  Tego nie wie nikt ;) Jak wiadomo czasem prognozy mówią jedno a matka natura robi drugie i niestety nic z tym nie możemy zrobić. Staramy się kontrolować zarówno prognozy jak i rzeczywistą pogodę tak aby móc Cię informować na bieżąco. Jeśli będzie zbliżał się jakiś mały armagedon poinformujemy o tym i umówimy się na inny dogodny dla Ciebie termin ;)
 • Jak ubrać się na skoki, co mam zabrać?
  Mamy wszystko, co potrzebne i niezbędne do wykonania skoku spadochronowego: kombinezony, kaski, okulary. Bądź ubrany w coś wygodnego, najlepiej w odzież sportową tak abyś czuł się komfortowo będąc ubranym w specjalną uprząż spadochronową.
 • Czy muszę skakać w kombinezonie ?
  Nie, nie musisz. Pamiętaj jedynie, że czasem tandem (pasażer z instruktorem) z pewną prędkością postępową siada na trawie podczas lądowania i możesz pobrudzić swoje ciuchy.
 • Jak kupić skok na prezent?
  Wystarczy, że wejdziesz w zakładkę „ZAREZERWUJ SKOK” i wybierzesz interesującą Cię opcję skoku. Po potwierdzeniu rezerwacji drogą mailową prześlemy dane do przelewu a po otrzymaniu płatności voucher podarunkowy.
 • Jak długo ważny jest voucher?
  Voucher na skok jest ważny rok czasu od dnia wystawienia go. Jeśli z przyczyn losowych nie zdążysz zrealizować vouchera wystarczy, że skontaktujesz się z nami przed upływem jego terminu ważności a my wydłużymy czas o kolejny rok.
 • Czy mogę oddać voucher na skok innej osobie?
  Możesz, pamiętaj jednak o tym by wcześniej powiadomić nas o tym, że kto inny będzie skakał zamiast Ciebie.
 • Jak mogę zapłacić za skok ze spadochronem?
  Aby dokonać rezerwacji skoku pobieramy zaliczkę w wysokości 100 zł za osobę, którą należy wpłacić na konto podane przez naszego instruktora, który skontaktuje się z Tobą po otrzymaniu Twojego zgłoszenia. Jeśli będziesz chciał/a możesz wpłacić od razu całość za skok, jeśli nie to resztę pobieramy w dniu na lotnisku.
 • Kiedy jest najlepszy czas na skok tandemowy?
  Nie ma „najlepszego” uniwersalnego czasu na skoki. Jedni wolą skoki w pełnym słońcu a inni przy jego zachodzie. Musisz sam/a zdecydować ;)
 • Czy 1 kamerzysta może filmować więcej niż 1 skok tandemowy w tym samym czasie?
  Jeśli pasażer ma wykupiony skok z filmowaniem to zostaje mu przydzielony konkretny kamerzysta. Po osiągnięciu wymaganej wysokości do skoku tandem (pasażer z instruktorem) oraz kamerzysta wyskakują z samolotu i nie ma fizycznej możliwości aby ten sam kamerzysta wrócił w tym samym wylocie do samolotu i skoczył po raz drugi z kolejnym tandemem.
 • Nie jestem pewien, czy chce aby skok był filmowany i fotografowany, czy mogę zdecydować później?
  Możesz zdecydować się na dokupienie filmu w każdej chwili. Wystarczy wspomnieć o tym po przybyciu na lotnisko.
 • Jak mogę dojechać do lotniska?
  W zakładkach odpowiadających danym lotniskom znajduje się mapka z dojazdem. Kliknij w jeden z odnośników poniżej odpowiadających lotniskom, na którym skaczemy i sprawdź!
 • W jakich dniach mogę wykonać skok spadochronowy w tandemie z instruktorem?
  Na różnych lotniskach skaczemy w różne dni. Zazwyczaj są to weekendy (sobota, niedziela) ale czasami są też inne dni. Wejdź w zakładkę odpowiadającą danemu lotnisku i sprawdź kiedy odbywają się na nim skoki.
 • Czy do skoku w tandemie potrzebuję jakieś specjalne badania?
  Do wykonania skoku spadochronowego z instruktorem pasażer tandemu nie ma obowiązku wykonywania badań lekarskich. Jednakże jest zobowiązany do podpisania zgodnie z prawdą oświadczenia mówiącego o dobrym stanie zdrowia i braku przeciwwskazań do skoku.