Skok spadochronowy Ostrów Wielkopolski

Skok spadochronowy Ostrów Wielkopolski

Skok ze spadochronem Ostrów Wielkopolski – podniebne szaleństwo

Pragniesz prawdziwych emocji? Liczy się dla Ciebie dobra zabawa lub szukasz idealnego prezentu dla kogoś, kto chce doświadczać niezwykłych wrażeń? Skok ze spadochronem Ostrów Wielkopolski to strzał w 10-tkę! Zarezerwuj swój skok już dzisiaj!

Ostrów Wielkopolski oraz jego okolice dają Ci szansę na przeżycie niezapomnianej przygody w komfortowych, bezpiecznych warunkach. Sprawdź czym są skoki ze spadochronem w tandemie z instruktorem! Ciesz się wspaniałą przygodą w podniebnych przestworzach! Skacz bezpiecznie i komfortowo.

Skok ze spadochronem Ostrów Wielkopolski – skaczemy w Pyrlandii

PYRLANDIA BOOGIE to jedna z pierwszych profesjonalnych Stref Spadochronowych w Polsce. Lotnisko położone jest w miejscowości Michałków, na północ od Ostrowa Wielkopolskiego.

Dzięki nowoczesnemu rozwiązaniu jakim są skoki spadochronowe w tandemie z instruktorem każdy zainteresowany skokami spadochronowymi może cieszyć się ekstremalnymi wrażeniami, profesjonalną obsługą i zachwycającymi widokami w bardzo łatwy i bezpieczny sposób. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące skoków ze spadochronem w tandemie, zajrzyj do naszej sekcji FAQ. Gdyby okazało się, że nie ma tam odpowiedzi na Twoje wątpliwości – napisz do nas. Podpowiemy i udzielimy niezbędnych informacji.

Strefa dysponuje bogatym zapleczem socjalnym, w tym 48 wygodnymi miejscami noclegowymi, polem namiotowym, dużą restauracją z drink-barem i dyskoteką. To przestrzeń odpowiednia do spotkań z przyjaciółmi, ale idealnie nadaje się także na imprezy rodzinne i firmowe.

Skoki spadochronowe w Ostrowie w Pigułce

Maksymalna waga skoczka 120 kg
Typ samolotu L-410 Turbolet
Długość lotu samolotem 15 minut
Wysokość skoku 4000 metrów
Czas spadania 60 sekund
Prędkość spadania około 200 km/h
Osoby niepełnoletnie Osoby niepełnoletnie mogą wykonywać skok w obecności obojga rodziców lub za ich pisemną zgodą potwierdzoną notarialnie

Z jakich samolotów skaczemy w Ostrowie?

Skoki spadochronowe wykonujemy z samolotu L-410 Turbolet z wysokości ok. 4.000 m. Lot samolotem trwa około 15-20 minut, co umożliwia aż 60 sekund swobodnego spadania z prędkością, która przekracza nawet 200 km/h! Skoki spadochronowe w tandemie z instruktorem są najszybszym sposobem na zapoznanie się z tym ekstremalnym sportem!

Skaczemy ze spadochronem odbywają się prawie w każdy weekend. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu instruktorzy zapewniają maksymalny poziom bezpieczeństwa. Nie tylko drobiazgowo informują o wszystkich szczegółach skoku, lecz także zapewnią najwyższy komfort i poziom bezpieczeństwa, tak by była to pozytywna, pełna wrażeń i bardzo inspirująca przygoda.