Skok ze spadochronem Warszawa – lotnisko Chrcynno koło Nasielska

Jesteś mieszkańcem województwa Mazowieckiego? Pochodzisz z Warszawy, Radomia, Płocka a może po prostu myślisz nad skokiem spadochronowym w tym rejonie i chcesz przeżyć tę przygodę w wyjątkowym miejscu? Gorąco polecamy Ci skoki ze spadochronem na lotnisku Aeroklubu Warszawskiego w Chrcynnie koło Nasielska. Skoki to piękna, szalona ale i wbrew pozorom bardzo bezpieczna rozrywka. Skacząc w tandemie, z doświadczonym instruktorem, który ma na swoim koncie tysiące udanych skoków, nie musisz się niczego obawiać. Możesz totalnie oddać się przyjemności oddawanego skoku i podziwiać piękne okolice. W czasie skoku emocje sięgają zenitu więc bez wątpienia jest to przeżycie, które zapamiętasz na długo!

Maksymalna waga skoczka 105 kg
Minimalny wzrost skoczka 140 cm

Typ samolotu

Cessna 208B
Długość lotu samolotem 15 minut
Wysokość skoku 4000 metrów
Czas spadania ok. 50 sekund
Prędkość spadania około 200 km/h
Osoby niepełnoletnie Osoby niepełnoletnie mogą wykonywać skok w obecności obojga rodziców lub za ich pisemną zgodą potwierdzoną notarialnie

Skok ze spadochronem – niesamowite przeżycie dla każdego !

Skoki spadochronowe często zajmują wysokie pozycje na tzw. listach „to-do”, czyli wyliczeniach rzeczy do zrobienia przed punktem oznaczonym w czasie. Może to być na przykład lista rzeczy, które zrobię „przed ślubem” , „przed 30tką” lub „na emeryturze” . Skok ze spadochronem Warszawa może znaleźć się na wszystkich tych listach. Dlaczego? Ponieważ ta dyscyplina jest sportem w zasadzie dla każdego. Jeśli tylko jesteś osobą zdrową, Twoja waga i wzrost mieszczą się w przedziale powyżej 140cm i poniżej 105kg to nic nie stoi na przeszkodzie by zrealizować marzenie o skoku spadochronowym. Fantastyczny, pełen emocji, będący wybuchową mieszanką adrenaliny skok ze spadochronem to topowy punkt na liście wszystkich marzycieli. Towarzysząca mu radość i ekscytacja są wyjątkowe uczucia, które bez wątpienia pozostaną na długo w Twojej pamięci. Spróbuj sobie wyobrazić, że podziwiasz okolicę z lotu ptaka. Czy może być coś piękniejszego? Czujesz się wolny, wyzwolony, lecisz wśród chmur. To naprawdę wspaniałe uczucie.

Skoki spadochronowe – szaleństwo czy sport?

Jesteśmy przekonani, że po pierwszym skoku, szybko zapragniesz kolejnych! Skoki spadochronowe dają wolność i zapewniają emocje, jakie trudno osiągnąć w innych okolicznościach. Czy są przeciwwskazania by skakać często? Nie ma! Możesz zapisać skoki ze spadochronem do swojej listy ulubionych sportów już dzisiaj. Zapraszamy Cię do rozpoczęcia tej wspaniałej przygody razem z nami!