Skok ze spadochronem w tandemie – świetna atrakcja dla każdego

Skoki spadochronowe w tandemie są niezapomnianą przygodą, która zapewnia niesamowite wrażenia i intensywny wyrzut adrenaliny. Tandemowe skoki spadochronowe są połączeniem nutki szaleństwa z poczuciem bezpieczeństwa, bo mimo tego, iż znajdujesz się kilka tysięcy metrów nad ziemią, to za twoje bezpieczeństwo odpowiada doświadczony instruktor mający za sobą mnóstwo udanych skoków. Dzięki skokom ze spadochronem możesz poczuć jak smakuje wolność w najbardziej ekstremalnym tego słowa znaczeniu. Nie musisz martwić się o obsługę sprzętu i techniczne szczegóły. Jesteś bezpieczna/y z instruktorem, który oddał już tysiące skoków. Jest to doskonała okazja do przełamania własnych lęków i pokonania granic własnej wygody. Przynosi to satysfakcję, ale także rozwija pewność siebie i odwagę. Skok ze spadochronem Lubin to Twoja okazja na przeżycie czegoś niesamowitego.

Skok spadochronowy w tandemie Lubin- najważniejsze informacje

Lotnisko Lotnisko Aeroklubu Zagłębia Miedziowego – Lubin
Samolot Cessna 206T Soloy TURBINE
Czas skoku + czas swobodnego lotu  60 sekund skoku i kilka minut lotu ze spadochronem
Wysokość skoku  4000 metrów
Prędkość spadania  200 km/h
Dopuszczalna waga skoczka  105 kg
Minimalny wzrost skoczka  120 cm
Dostępność terminu  Od kwietnia do października. Skoki dostępne w czwartki, piątki, soboty i  niedziele.
Rezerwacja terminu  Minimum 7 dni przed planowanym skokiem
Czas ważności vouchera  Rok od dnia zakupu
Wskazówki dla uczestnika skoku Wygodny strój sportowy, obuwie sportowe, w przypadku długich włosów sugerujemy związanie ich gumką

Podziwiaj piękne widoki nad Lubinem

Podziwiaj niesamowite krajobrazy z zupełnie nowej perspektywy. Możliwość zobaczenia znanych ci regionów z perspektywy lotu ptaka to coś niesamowitego. Choć brzmi to jak oklepany frazes, takiej okazji nie można przegapić. Samą atrakcją będzie już przelot samolotem nad Lubinem. Swobodne krążenie i wznoszenie się na wskazaną wysokość, to okazja do podziwiania malowniczych terenów. Skoki w tandemie to także okazja do celebrowania ważnych chwil życiowych – możecie w ten sposób świętować urodziny, rocznice, wyjątkowe wspólne momenty. 

Dlaczego na skok ze spadochronem Lubin warto wybrać właśnie Strefę Skoków?

Instruktorzy działający w Strefie Skoków mają bogate doświadczenie i są pasjonatami. Zapewnia to maksymalny poziom bezpieczeństwa dla klientów. Pełen profesjonalizm to gwarancja twojego bezpieczeństwa i komfortowego skoku. Dzięki naszemu zaangażowaniu, ty możesz w pełni oddać się niezapomnianemu przeżyciu. W Strefie Skoków stawiamy na komfort i atrakcyjne ceny skoków. Wybierz najlepszy termin dla siebie i spełnij swoje marzenia o skoku ze spadochronem!