Kraków to w zasadzie obowiązkowy punkt na turystycznej mapie Polski. Każdy przynajmniej raz w swoim życiu go odwiedzi. Jedni częściej niż drudzy. Atmosfera Krakowa jest niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju – to miasto jest po prostu magiczne. Jeśli planujesz wypad do Krakowa, zaplanuj również niesamowite atrakcje. Fantastyczne przeżycia zapewni Ci na przykład skok ze spadochronem w tandemie! Wyobraź sobie niesamowitą panoramę Krakowa, którą podziwiasz…z lotu ptaka. Czy może być coś piękniejszego? Jesteśmy przekonani, że nawet odgłos pracującego w samolocie silnika, nie zagłuszy bicia twego sercu chwilę przed skokiem. Emocji jakie towarzyszą skoczkowi przed oddaniem skoku są niedefiniowalne! Nie da się ich porównać absolutnie z niczym. 1 minuta szybkiego spadania z wysokości 4000 metrów i kilkanaście minut spokojnego lotu na otwartym spadochronie – takie atrakcje czekają na Ciebie w czasie skoku spadochronowego w tandemie. Zapraszamy!

Skok ze spadochronem Kraków – najważniejsze informacje

Lotnisko Kraków – Pobiednik Wielki
Samolot PAC750
Czas skoku + czas swobodnego lotu 60 sekund skoku i kilka minut lotu ze spadochronem
Wysokość skoku 4000 metrów
Prędkość spadania 200 km/h
Dopuszczalna waga skoczka 115 kg
Minimalny wzrost skoczka 140 cm
Dostępność terminu Od kwietnia do października. Skoki dostępne w czwartki, piątki, soboty i  niedziele.
Rezerwacja terminu Minimum 7 dni przed planowanym skokiem
Czas ważności vouchera Rok od dnia zakupu
Wskazówki dla uczestnika skokuWygodny strój sportowy, obuwie sportowe, w przypadku długich włosów sugerujemy związanie ich gumką
Osoby niepełnoletnie Osoby niepełnoletnie mogą wykonywać skok w obecności obojga rodziców lub za ich pisemną zgodą potwierdzoną notarialnie

Skok ze spadochronem Kraków – ekscytujący voucher w prezencie

Skoki ze spadochronem w tandemie to doskonały pomysł na prezent. Wiele osób tajnie marzy o wyczynie, jakim jest skok ze spadochronem. Jeśli wiesz, że Twój przyjaciel pragnie przeżyć taką ekscytującą przygodę, nie wahaj się i zamów dla niego Voucher. Jeśli kwota jest dla Ciebie duża, zorganizuj zrzutkę na ten cel wśród waszych wspólnych znajomych. Możesz mieć pewność, że radość na twarzy przyjaciela będzie nie do opisania. Jeśli interesuje Cię skok ze spadochronem, warto wybrać się właśnie do Krakowa, gdzie często przyjeżdżają osoby z Krakowa i Małopolski, aby skoczyć nad grodem Kraka. Skacząc z nami masz gwarancję profesjonalnej obsługi i przyjaznej atmosfery zarówno na ziemi, jak i w powietrzu. Nie znajdziesz niczego bardziej ekscytującego w Krakowie niż skoki ze spadochronem. Jeśli potrzebujesz prezentu dla swojego brata, siostry, męża, żony lub narzeczonego, nie musisz szukać dalej! Skoki ze spadochronem to wyjątkowe prezenty, które robią wrażenie na każdym, niezależnie od płci i wieku. Życie to jedna wielka przygoda – nie pozwól, aby przegapić tak niezapomniane doświadczenie! Skakanie ze StrefaSkokow.pl to czysta przyjemność (mimo oczywistej adrenalinki).

Skok spadochronowy Kraków
Skok spadochronowy Kraków

Skoki w tandemie z instruktorem – gwarancja bezpiecznego i udanego skoku ze spadochronem

Malownicza lokalizacja, która zapiera dech w piersiach to jeszcze nie wszystko! Aby skok był udany i był wspaniałym przeżyciem, niezbędna jest doskonała obsługa. A o to zadbają nasi instruktorzy, którzy swoim doświadczeniem i wewnętrznym spokojem pomogą Wam skupić się na tym, co najważniejsze – na przeżyciu przygody życia! Skoki w tandemie z instruktorem to nie tylko niezapomniane przeżycie, ale również świetna forma rozrywki dla każdego. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym fanem sportów ekstremalnych, czy też dopiero zaczynasz swoją przygodę z aktywnością fizyczną, skok ze spadochronem to coś, co na pewno zapadnie Ci w pamięć na długo. Jest to jedna z nielicznych aktywności, która pozwala na poczucie pełnej wolności i swobody, a jednocześnie daje adrenaliny jak mało co.

Skoki w tandemie nie wymagają specjalnego przygotowania fizycznego, co oznacza, że każdy, niezależnie od swojego poziomu sprawności, może wziąć udział w takim skoku. W trakcie skoku skoczkowie czują się zupełnie swobodnie, unosząc się w powietrzu z prędkością ponad 200 km/h. Podniebne loty i skoki w tandemie z instruktorem to wyjątkowa forma rozrywki, która może dostarczyć niezapomniane wrażenia i adrenaliny. Jest to idealna opcja dla tych, którzy chcą spróbować czegoś nowego, ale nie mają doświadczenia w skokach ze spadochronem. Każdy, kto zdecyduje się na taki skok, na pewno nie pożałuje i na długo zachowa w pamięci to wspaniałe przeżycie.

Sprawdź gdzie skaczemy ze spadochronem w Krakowie