Udane lądowanie w tandemie

Jeśli lubisz adrenalinę, a wyzwania to Twoje drugie imię, z pewnością zainteresuje Cię skok ze spadochronem w tandemie. To okazja, aby przeżyć niesamowitą przygodę i zyskać bezcenne wspomnienia na całe życie! Cała procedura jest ekscytująca, a zarazem bardzo bezpieczna, ponieważ nad przebiegiem wydarzenia czuwa doświadczony instruktor. Dzięki temu osoba skacząca może skupić się na przyjemności i własnych odczuciach. Nasi klienci odbyli z nami dziesiątki tysięcy skoków, które skończyły się pomyślnym lądowaniem.

Skaczemy na wysokościach od 3000 do 4000 metrów – taka odległość pozwala doświadczyć od 30 do 60 sekund wolnego spadania bez spadochronu z prędkością znacznie przekraczającą 200km/h oraz kilkuminutowego szybowania na otwartym spadochronie. To niepowtarzalna okazja, aby poczuć zew wolności i choć chwilę poszybować w przestworzach jak ptak. Skoki spadochronowe to fantastyczny pomysł na udany prezent dla kogoś bliskiego – taka atrakcja sprawdzi się świetnie jako urodzinowa niespodzianka od najlepszych przyjaciół.

Ile kosztuje skok ze spadochronem?

Decydując się na tę przygodę, można wybrać opcję z filmowaniem i zdjęciami, dzięki czemu pamiątka z tego wyjątkowego dnia pozostanie z Tobą na zawsze. Cena za tego typu usługę jest bardzo przystępna – wykupując pełen pakiet, musisz się jedynie liczyć z niewielką dopłatą. Jeśli interesuje Cię, ile kosztuje skok ze spadochronem, śledź na bieżąco informacje na temat naszej nowej bazy. Wkrótce podamy dokładny cennik – nasza oferta będzie bardzo atrakcyjna.

Już niedługo otwieramy nowe lotnisko w Lesznie, na które już teraz serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników ekscytujących przygód – dedykujemy tę ofertę wszystkim mieszkańcom okolicznych miejscowości. Będzie to kolejne miejsce stworzone z naszej wielkiej pasji i szczerej miłości do spadochroniarstwa, którą chcemy dzielić się z innymi.