Skoki spadochronowe Leszno – tandemowe skoki z instruktorem

Jeśli lubisz adrenalinę, a wyzwania to Twoje drugie imię, z pewnością zainteresuje Cię skok ze spadochronem w tandemie. To okazja, aby przeżyć niesamowitą przygodę i zyskać bezcenne wspomnienia na całe życie! Cała procedura jest ekscytująca, a zarazem bardzo bezpieczna, ponieważ nad przebiegiem wydarzenia czuwa doświadczony instruktor. Dzięki temu osoba skacząca może skupić się na przyjemności i własnych odczuciach. Nasi klienci odbyli z nami dziesiątki tysięcy skoków, które skończyły się pomyślnym lądowaniem. Skoki spadochronowe Leszno to doskonała opcja dla Ciebie.

Skoki z instruktorem w Lesznie

Skoki z instruktorem w Lesznie

Skaczemy z wysokości 4000 metrów – taka odległość pozwala doświadczyć 60 sekund wolnego spadania bez spadochronu z prędkością znacznie przekraczającą 200km/h oraz kilkuminutowego szybowania na otwartym spadochronie. To niepowtarzalna okazja, aby poczuć zew wolności i choć chwilę poszybować w przestworzach jak ptak. Skoki spadochronowe to fantastyczny pomysł na udany prezent dla kogoś bliskiego – taka atrakcja sprawdzi się świetnie jako urodzinowa niespodzianka od najlepszych przyjaciół.

Skoki spadochronowe Leszno – najważniejsze informacje

Maksymalna waga skoczka 110 kg
Typ samolotu SMG-92 Turbo Finist
Długość lotu samolotem 15 minut
Wysokość skoku4000 metrów
Czas spadania60 sekund
Prędkość spadaniaokoło 200 km/h
Osoby niepełnoletnieOsoby niepełnoletnie mogą wykonywać skok w obecności obojga rodziców lub za ich pisemną zgodą potwierdzoną notarialnie
Terminy skoków26.05, 09.06, 23.06, 06.07, 21.07, 03.08, 18.08, 01.09, 14.09, 28.09,
13.10.2024. Ze względów pogodowych lub technicznych terminy mogą ulec zmianie.

Ile kosztują skoki spadochronowe Leszno

Decydując się na tę przygodę, można wybrać opcję z filmowaniem i zdjęciami, dzięki czemu pamiątka z tego wyjątkowego dnia pozostanie z Tobą na zawsze. Cena za tego typu usługę jest bardzo przystępna. Jeśli interesuje Cię, ile kosztuje skok ze spadochronem, śledź na bieżąco informacje na temat naszej nowej bazy. Staramy się zapewniać wszystkim zainteresowanym bardzo atrakcyjne ceny, tak aby każdy chętny mógł sobie pozwolić na taką przygodę!

Skoki spadochronowe Leszno

Skoki spadochronowe Leszno

Już teraz zapraszamy na lotnisko w Lesznie wszystkich miłośników ekscytujących przygód – dedykujemy tę ofertę wszystkim mieszkańcom okolicznych miejscowości. Jest to kolejne miejsce stworzone z naszej wielkiej pasji i szczerej miłości do spadochroniarstwa, którą chcemy dzielić się z innymi. Jeśli chcesz przeżyć niesamowitą przygodę i skoczyć z nami ze spadochronem – zapraszamy! Czekamy właśnie na Ciebie!