Skoki spadochronowe Pruszcz Gdański w tandemie – frajda dla każdego

Skoki ze spadochronem są bardzo popularną formą spędzania czasu – decyduje się na nie coraz więcej osób. Skaczą z instruktorami, którzy są doświadczonymi skoczkami. W tandemie można skakać nawet, jeśli wcześniej nie miało się styczności z tak ekstremalnym sportem. Skoki tego typu są bezpieczne i dostępne dla osób w różnym wieku, o ile spełniają one kryteria „gabarytowe”. Odbycie skoku tandemowego nie wymaga specjalnego przygotowania – wystarczy przeszkolenie i instruktaż uzyskany bezpośrednio przed oddaniem skoku.

Skok ze spadochronem Gdańsk – co możesz zobaczyć w czasie skoku?

Odbycie skoku spadochronowego w tandemie w Gdańsku to świetna okazja do podziwiania przepięknych widoków i dosłownie „zwiedzania” miasta z lotu ptaka. Z wysokości kilkuset metru, w czasie spokojnego lotu można dostrzec malownicze krajobrazy, Zatokę Gdańską, Bałtyk i przepiękne wybrzeże. W trakcie lotu będzie można dostrzec wiele znanych atrakcji i zabytków. Skoki ze spadochronem to nie tylko emocjonujące przeżycie, ale również doskonała okazja do zobaczenia wielu ciekawych miejsc i zwiedzenia Gdańska z niecodziennej perspektywy.

Skok ze spadochronem Gdańsk w pigułce

Maksymalna waga skoczka 105 kg 
Minimalny wzrost skoczka 130 cm
Typ samolotu Cessna 208 Caravan
Długość lotu samolotem około 25 minut
Wysokość skoku 4000 metrów
Czas spadania 60 sekund
Prędkość spadania około 200 km/h
Osoby niepełnoletnie Osoby niepełnoletnie mogą wykonywać skok w obecności obojga rodziców lub za ich pisemną zgodą potwierdzoną notarialnie

Trójmiasto z lotu ptaka- skoki spadochronowe Gdańsk, Gdynia, Sopot

Już sama wizyta w Trójmieście to niezwykła przygoda, a zintensyfikowanie jej poprzez zafundowanie sobie skoku ze spadochronem? Istne szaleństwo i prawdziwy zastrzyk adrenaliny! Niesamowite skoki pełne emocji – skok tandemowy w Gdańsku, pozwala na podziwianie trójmiejskiej panoramy w czasie lotu. To w zasadzie jak wygrana na loterii – tak wiele pięknych miejsc widzianych w czasie jednego skoku. To doskonała opcja dla osób, które chcą poczuć się wolno i niczym ptak szybować nad polskim wybrzeżem.

Skok ze spadochronem to jednak nie wszystko – zanim skoczysz, czeka cię kilkunastominutowy lot samolotem. W czasie lotu możesz podziwiać krajobrazy, ale też zobaczyć jak wygląda kokpit samolotu i na czym polega praca pilota. To prawdziwa frajda!

Skoki ze spadochronu Pruszcz Gdański – bezpieczeństwo jest najważniejsze

Skoki ze spadochronem, choć uznawane są za sport ekstremalny, są bardzo bezpieczne. Niezależnie od tego gdzie skaczesz, czy jest to Pruszcz Gdański, Gdynia czy Sopot. Skaczesz w tandemie, czyli z doświadczonym instruktorem, który ma na swoim koncie co najmniej kilkaset oddanych i udanych skoków ze spadochronem. Lata praktyki, wiedza i opanowanie instruktora są gwarantem Twojego bezpieczeństwa w czasie skoku i pozytywnych wspomnień, które zostaną z Tobą na lata. Jeśli to twój pierwszy skok spadochronowy, musisz skakać w tandemie, jednak jeśli Ci się to spodoba i skakanie wejdzie Ci w krew, z czasem możesz pomyśleć o zrobieniu kursu na certyfikowanego skoczka. Przejście specjalnego szkolenia spadochronowego AFF umożliwi Ci w przyszłości oddawanie skoków samodzielnie.

Skoki ze spadochronem Pomorskie – zobacz Gdańsk, Gdynię i Sopot za jednym.. skokiem

Wybór odpowiedniego miejsca na podjęcie pierwszego skoku jest bardzo ważny. Możesz skakać praktycznie wszędzie, ale jeśli chcesz zapewnić sobie niezapomniane widoki, wybierz niesamowite i spektakularne miejsce. Takie właśnie są skoki w Pruszczu Gdańskim. Skacząc podziwiasz nie tylko Gdańsk, ale i Gdynię oraz Sopot. A przy dobrych wiatrach nawet więcej. Wszystkie nasze skoki realizowane są przez certyfikowanych i doświadczonych instruktorów – z nimi skaczesz bezpiecznie i komfortowo, nie musisz się o nic martwić.

Jeśli jesteś z województwa Pomorskiego, prawdopodobnie masz do nas przysłowiowy „rzut beretem”, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by na skok tandemowy w Gdańsku dojechać z dowolnego miejsca w Polsce i zrealizować go przy okazji wycieczki, urlopu, a nawet wyjazdu służbowego. Zapraszamy serdecznie – gwarantujemy świetną zabawę i niezapomniane wrażenia.

Skoki ze spadochronem Pomorskie – dlaczego warto skakać w Trójmieście ze StrefaSkokow.pl?

Skoki ze spadochronem to nasze życie – to nasza praca, pasja i coś, co uwielbiamy robić. Zapraszając Cię do wspólnego skoku, po cichu liczymy na to, że złapiesz bakcyla i zakochasz się w nich bez pamięci! Jeśli tak się stanie, to być może spotkamy się na kolejnych wspólnych skokach, a kiedyś zostaniesz jednym/jedną z nas? Pierwszy skok jest zawsze najtrudniejszy – trzeba pokonać wiele barier, ale gdy jesteś już na ziemi po udanym skoku, szybko zaczynasz żałować, że trwało to tak krótko i to już koniec. Mamy nadzieję, że po skoku ze StrefaSkokow.pl szybko opowiesz o nim znajomym i stworzysz dream team wspólnie skaczący w podniebne wojaże.

Skoki ze spadochronem Trójmiasto dla każdego

Dostępność skoków spadochronowych w tandemie jest coraz większa – to doskonała okazja do przeżywania emocji i tworzenia wspomnień. To wbrew pozorom dla wielu skaczących forma rekreacji i relaksu – prawdziwy sposób na odpoczynek od codziennych obowiązków. Warto przełamać lęki i spróbować skoku ze spadochronem, gdyż może się okazać, że to właśnie coś dla nas, w czym zakochamy się bez pamięci. Jeśli szukasz niezapomnianych przeżyć, lubisz adrenalinę i nowe wyzwania, skoki tandemowe ze spadochronem to coś dla Ciebie! Skacząc razem z nami, możesz oddać skok w wielu miejscach w Polsce. Zapraszamy Cię do Trójmiasta na skok ze spadochronem w Pruszczu Gdańskim. W czasie lotu czeka Cię wiele atrakcji!