Łososina Dolna to bardzo popularne miejsce do wykonywania skoków spadochronowych w Polsce. I do tego niezwykle urokliwe. Podczas skoku z samolotu, będziesz miał niezapomniany widok na piękne okoliczne krajobrazy, Podhale w pełnej krasie. Czeka Cię około 60 sekund swobodnego spadania z prędkością około 200 km/h, co z pewnością zapewni Ci adrenalinowe doznania. Podczas lotu już na otwartym spadochronie, będziesz miał także szansę podziwiać panoramiczny widok na wsie i okoliczne tereny z lotu ptaka. Zobaczysz piękne lasy, łąki, rzeki i góry, które sprawiają, że ta okolica jest tak popularna wśród turystów. Przekonaliśmy Cię? Zamów voucher na skok ze spadochronem Łososina już teraz!

Skok ze spadochronem Łososina – czy to dobry pomysł na prezent?

Podaruj wyjątkowe wrażenia i wspaniałe doświadczenie, które zapewnią mu jednocześnie piękne widoki i silne emocje. Skok ze spadochronem to niezapomniane przeżycie pełne ekscytacji i wolności. W powietrzu, bliska osoba odczuje wyjątkowe doznania, które wpłyną na wiele aspektów jej życia: olśniewające krajobrazy zrobią na niej ogromne wrażenie, a zbliżająca się ziemia oraz pędzące powietrze podczas spadania wprowadzą intensywne wrażenia. Voucher na skok ze spadochronem to znakomity prezent na różne okazje, takie jak urodziny, święta czy zmiana stanu cywilnego. Skok spadochronowy z instruktorem to wręcz wymarzony prezent na wieczór panieński czy kawalerski. Organizator oferuje także możliwość zarejestrowania tych wrażeń, dzięki czemu uczestnik będzie mógł podzielić się nimi ze swoimi bliskimi. Choć wspomnienia z lotu pozostaną na zawsze, to ciężko opisać piękno i wrażenia związane z tym wyjątkowym doświadczeniem samymi słowami! To po prostu trzeba przeżyć. Skok ze spadochronem Łososina łączy w sobie wszystkie wymagania prezentu idealnego!

Najważniejsze informacje dotyczące Skoku ze spadochronem w Łososinie Dolnej

Lotnisko Łososina Dolna
SamolotPAC750
Czas skoku + czas swobodnego lotu 60 sekund skoku i kilka minut lotu ze spadochronem
Wysokość skoku 4000 metrów
Prędkość spadania 200 km/h
Dopuszczalna waga skoczka 115 kg
Minimalny wzrost skoczka 140 cm
Dostępność terminu Od kwietnia do października. Skoki dostępne w czwartki, piątki, soboty i  niedziele.
Rezerwacja terminu Minimum 7 dni przed planowanym skokiem
Czas ważności vouchera Rok od dnia zakupu
Wskazówki dla uczestnika skokuWygodny strój sportowy, obuwie sportowe, w przypadku długich włosów sugerujemy związanie ich gumką
Osoby niepełnoletnie Osoby niepełnoletnie mogą wykonywać skok w obecności obojga rodziców lub za ich pisemną zgodą potwierdzoną notarialnie

Skok ze spadochronem Łososina – od czego zacząć?

Jak będzie dokładnie wyglądał Twój skok? Jak się do niego przygotować? Co trzeba wiedzieć zanim wsiądziesz na pokład samolotu? Na wskazaną wysokość wzniesie Cię samolot turbinowy PAC750. Razem z instruktorem i innymi skoczkami w ciągu kilkunastu minut znajdziecie się na wysokości 4000 metrów. W czasie lotu będziecie mogli podziwiać piękno okolicy z lotu ptaka. W określonym miejscu, po sprawdzeniu wszelkich zabezpieczeń nastąpi wyskok z samolotu. Będziesz bardzo mocno przypięty/a do instruktora dzięki specjalnej uprzęży. Zapewni Ci to poczucie bezpieczeństwa – instruktor będzie miał pełną kontrolę nad lotem. To on będzie sterował spadochronem i panował nad sytuacją, a ty możesz cieszyć się wolnością i podziwiać świat z lotu ptaka!

Kto może skakać ze spadochronem? Czy skok w tandemie jest dla każdego?

W zasadzie każdy! Zapraszamy do przeżycia przygody życia osoby, które mają co najmniej 140 cm wzrostu i ważą nie więcej niż 115 kg. Czekamy na osoby żądne wrażeń, które lubią adrenalinę i dreszczyk emocji. Do odważnych świat należy – z nami skoczysz ze spadochronem bezpiecznie i z uśmiechem na twarzy. Przy nas będziesz bezpieczny. Nasi instruktorzy to bardzo doświadczeni skoczkowie, którzy na swoim koncie mają mnóstwo oddanych skoków.

Podziwiaj Podhale w najpiękniejszym miejscu tego zakątka Polski! Łososina Dolna czeka na Ciebie!

Jeśli jeszcze nie wiesz gdzie leży Łososina i dlaczego warto ją odwiedzić, zaraz to nadrobimy. Łososina Dolna to malownicza miejscowość położona w pięknych okolicach Beskidu Niskiego. Jest to doskonałe miejsce na relaksujący wypoczynek z dala od zgiełku miasta. Przy okazji skoku ze spadochronem możesz zaplanować tutaj wspaniały urokliwy urlop i zostać w okolicy na przynajmniej kilka dni. Warto odwiedzić Łososinę Dolną ze względu na jej urokliwe krajobrazy, czyste powietrze i malownicze trasy turystyczne, które prowadzą wokół miejscowości i Beskidu Niskiego. W okolicy można podziwiać piękne widoki, wędrować po górach, zwiedzać zabytkowe kościoły i cerkwie, a także skorzystać z różnych atrakcji, takich jak jazda konna, wspinaczka skałkowa czy spływy kajakowe. Dodatkową atrakcją Łososiny Dolnej jest kopalnia soli, którą można zwiedzać oraz cieszyć się jej leczniczymi właściwościami. W kopalni czekają również unikatowe  podziemne jeziora i korytarze. W miejscowości znajduje się także wiele miejsc noclegowych, restauracji oferujących lokalne smaki oraz liczne sklepy z rękodziełem i produktami regionalnymi. Niepozorna Łososina Dolna jest idealnym miejscem dla osób szukających spokoju, pięknych krajobrazów i zainteresowanych historią oraz kulturą regionu.

Zobacz gdzie dokładnie skaczemy ze spadochronem w Łososinie