Skoki spadochronowe Jastarnia

Skoki spadochronowe Jastarnia

Skoki spadochronowe Jastarnia i przelot nad Helem

Jeśli szukasz prawdziwej adrenaliny w najbardziej niesamowitym miejscu w Polsce, to dobrze trafiłeś. Skoki w Jastarni to oferta dla najbardziej wymagających Pasażerów. Nie dość, że skaczemy z 4000 metrów i już sam skok dostarczy Ci fantastycznych przeżyć, to jeszcze oglądamy Hel z niesamowitej perspektywy. Taką przygodę możesz przeżyć tylko w Jastarni! Nie odkładaj decyzji. Idź za ciosem i zarezerwuj termin już dziś na dowolny dzień sezonu.

Skoki ze spadochronem nad morzem w  pigułce

Maksymalna waga skoczka 100 kg
Minimalny wzrost skoczka130 cm
Typ samolotu PAC 750 XSTOL
Długość lotu samolotem 10 minut
Wysokość skoku4000 metrów
Czas spadania60 sekund
Prędkość spadaniaokoło 200 km/h
Osoby niepełnoletnie Osoby niepełnoletnie mogą wykonywać skok w obecności obojga rodziców lub za ich pisemną zgodą potwierdzoną notarialnie

Skoki spadochronowe Jastarnia – voucher na skoki spadochronowe

Urodziny, rocznica, ważny jubileusz, oświadczyny, panieński – każda okazja jest dobra, żeby skoczyć i zapewnić sobie wspomnienie na całe życie! Wielu naszych skoczków to osoby obdarowane voucherem na skok ze spadochronem – okazji nie brakuje! Jeśli i ty chcesz zamówić taki voucher w formie zaproszenia na skok, nic prostszego. Znajdź skok, opłać go i wydrukuj Voucher, który podarujesz bliskiej osobie. 

Skaczemy zawsze z co najmniej 4000 metrów!

W Jastarni skaczemy:

  • z Pasażerami w tandemie z instruktorem
  • z firmami, które realizują u nas imprezę integracyjną

* Film ze skoku otrzymujesz na USB, DVD lub przez link WeTransfer. Film jest zmontowany i z podłożoną muzyką. Zdjęcia z kolei wykonywane są aparatem typu „lustrzanka“, tak więc dostaniesz zestaw kilkudziesięciu zdjęć w wysokiej rozdzielczości, idealne do wydruku lub wywołania.