Piotrków Trybunalski - skok z desantowacaNasza strefa mieści się w Piotrkowie Trybunalskim, a więc w centrum Polski. Posiadamy wygodny i szybki dojazd z aglomeracji warszawskiej, łódzkiej, krakowskiej oraz śląskiej.
Lotnisko posiada betonowy pas startowy oraz obszerne miejsce do lądowania tandemów, studentów i profesjonalnych skoczków, dzięki czemu starty na naszej strefie są zawsze bezpieczne, a lądowania miękkie.

Odległości: Łódź (50 km), Częstochowa (75 km), Kielce (90 km), Warszawa (120 km), Katowice (140 km), Kraków (170 km), Wrocław (200 km), Toruń (205 km), Bielsko Biała (210 km), Lublin (220 km), Poznań (260 km).

Pokonaj własne granice i zrób coś szalonego – skocz z 4200m!

Jako jedyni w Polsce oferujemy skoki z rampy kultowego wojskowego desantowca SC7 Skyvan!

Nasz samolot wyposażony jest w dwa potężne silniki turbinowe Garett TPE 331, dzięki którym przy pełnej ładowności osiągamy pułap 4200 m w 13-15 min. Zabiera on na pokład aż 22 osoby, jest niezwykle przestronny i komfortowy. Za sterami siedzi zawsze dwóch pilotów.

W tygodniu obsługujemy szkolenia najwybitniejszych polskich oddziałów spadochronowych, natomiast w weekendy otwieramy się dla wszystkich.

Skok w tandemie to niezapomniana przygoda. Nad Twoim bezpieczeństwem czuwają najbardziej doświadczeni instruktorzy w Polsce, więc nie musisz się o nic martwić. Twoje zadanie to dać się porwać podniebnej przygodzie, świetnie się bawić i delektować ekstremalną dawką adrenaliny. Pamiętaj, że żyjemy dla wyjątkowych chwil, a ta bez wątpienia taką będzie ????

Oferta:

  • Skok spadochronowy z desantowca z 4200 m – 750 zł
  • Skok spadochronowy z desantowca z 4200 m z filmowaniem „handycam” – 850 zł
  • Skok spadochronowy z desantowca z 4200 m z filmowaniem przez zewnętrznego skoczka kamerzystę – 1050 zł