Piotrków Trybunalski - skok z desantowacaSkok ze spadochronem Piotrków Trybunalski – skaczemy w centralnej Polsce

Nasza strefa mieści się w Piotrkowie Trybunalskim, a więc w centrum Polski. Jeśli skok ze spadochronem Piotrków Trybunalski to tylko u nas! Posiadamy wygodny i szybki dojazd z aglomeracji warszawskiej, łódzkiej, krakowskiej oraz śląskiej.
Lotnisko posiada betonowy pas startowy oraz obszerne miejsce do lądowania tandemów, studentów i profesjonalnych skoczków, dzięki czemu starty na naszej strefie są zawsze bezpieczne, a lądowania miękkie.

Skok ze spadochronem Piotrków Trybunalski i okolice

Skaczemy w Piotrkowie Trybunalskim, ale na skok możesz do nas przecież dojechać. Jesteśmy w centralnej części Polski, więc prawie z każdego miejsca w kraju będziesz miał / miała do nas „blisko”. Odległości: Łódź (50 km), Częstochowa (75 km), Kielce (90 km), Warszawa (120 km), Katowice (140 km), Kraków (170 km), Wrocław (200 km), Toruń (205 km), Bielsko Biała (210 km), Lublin (220 km), Poznań (260 km).

Skoki spadochronowe w Piotrkowie w Pigułce

Maksymalna waga skoczka110 kg
Minimalny wzrost skoczka140 cm
Typ samolotu SkyVan SC-7
Długość lotu samolotem12 minut
Wysokość skoku4200 metrów
Czas spadania60 sekund
Prędkość spadaniaokoło 200 km/h
Osoby niepełnoletnie Osoby niepełnoletnie mogą wykonywać skok w obecności obojga rodziców lub za ich pisemną zgodą potwierdzoną notarialnie

Z jakich samolotów skaczemy w Piotrkowie?

Pokonaj własne granice i zrób coś szalonego – skocz z 4200m! Jako jedyni w Polsce oferujemy skoki z rampy kultowego wojskowego desantowca SC7 Skyvan!

Nasz samolot wyposażony jest w dwa potężne silniki turbinowe Garett TPE 331, dzięki którym przy pełnej ładowności osiągamy pułap 4200 m w 13-15 min. Zabiera on na pokład aż 22 osoby, jest niezwykle przestronny i komfortowy. Za sterami siedzi zawsze dwóch pilotów.

W tygodniu obsługujemy szkolenia najwybitniejszych polskich oddziałów spadochronowych, natomiast w weekendy otwieramy się dla wszystkich.

Skacz bezpiecznie z doświadczonymi instruktorami

Skok w tandemie to niezapomniana przygoda. Nad Twoim bezpieczeństwem czuwają najbardziej doświadczeni instruktorzy w Polsce, więc nie musisz się o nic martwić. Twoje zadanie to dać się porwać podniebnej przygodzie, świetnie się bawić i delektować ekstremalną dawką adrenaliny. Pamiętaj, że żyjemy dla wyjątkowych chwil, a ta bez wątpienia taką będzie. Jeśli masz jakiekolwiek pytania i wątpliwości, zajrzyj do naszej sekcji FAQ w której odpowiadamy na najważniejsze pytania o skoki ze spadochronem.