Pierwszy skok ze spadochronem – przełam swój strach!

27 maja 2019
Pierwszy skok z spadochronem

Na czym polega skok ze spadochronem? To skok, który odbywa się z samolotu z wysokości kilku tysięcy metrów. Pozwala poznać, na czym polega uczucie wolnego spadania. Ponieważ nie każdy musi być profesjonalnym skoczkiem (skydiverem), z myślą o amatorach zainteresowanych tą formą rozrywki powstała alternatywa w postaci skoków spadochronowych w tandemie. Pasażer jest przypięty do instruktora i znajduje się pod jego opieką od początku do końca, dzięki czemu może czuć się bezpiecznie, a jednocześnie czerpać jak najwięcej z atrakcji, podziwiając widoki i doświadczając niczym nieskrępowanej, podniebnej swobody. Pierwszy skok ze spadochronem jest niezwykle ważny!

Dla miłośników ekstremalnych doświadczeń i nie tylko

Każdy, kto lubi podejmować ryzyko, powinien podjąć wyzwanie i zdecydować się na skok w tandemie. Nie da się ukryć, że taki skok to doskonała okazja, by przełamać wewnętrzne ograniczenia i spróbować czegoś nowego. To również świetna opcja dla tych, którzy z jednej strony chcą doświadczyć czegoś nowego, a z drugiej odczuwają wewnętrzny, trudny do przezwyciężenia lęk. Skok z wysokości pod okiem profesjonalisty pozwoli przezwyciężyć obawy przed nieznanym . Da szansę spróbować zaufać samemu sobie – tym bardziej, że nad wszystkim będzie czuwał ktoś, kto zadba o bezpieczeństwo oraz komfort.

Pierwszy skok ze spadochronem

Pierwszy skok ze spadochronem

Pierwszy skok ze spadochronem: jak wybrać idealną ofertę i gdzie można z niej skorzystać?

Aby przeżyć niezapomnianą przygodę, warto skorzystać z oferty dostępnej na stronie www.strefaskokow.pl. Dostępne miejsca, w których można odbyć skok, to m.in. Wrocław – Szymanów, Gliwice, Hel – Jastarnia, Zielona Góra – Przylep, Konin – Kazimierz Biskupi, Leszno czy Piotrków Trybunalski. Ile kosztuje skok ze spadochronem? Cena oscyluje wokół kilkuset do tysiąca złotych, dlatego rośnie w zależności od jakości pakietu. Najdroższe są te, które zakładają wykonanie skaczącemu serii zdjęć lub nagranie filmu. Skoki odbywają się w tzw. strefach spadochronowych na lotniskach sportowych. Wokół stref znajduje się sporo zieleni i niesamowitych widoków, które są jeszcze piękniejsze z lotu ptaka.