Skok spadochronowy w tandemie - Wrocław

Skoki spadochronowe we Wrocławiu (Mirosławice) odbywają się na terenie centrum spadochronowego mieszczącego się na lotnisku w Mirosławicach, położonych 20 km na południowy-zachód od centrum Wrocławia. Skoki spadochronowe w tandemie wykonywane są z samolotu Let L-410 Turbolet mogącego zabrać na pokład 18 skoczków na wysokość ok. 4.000 metrów w niespełna 20 minut.

Jedyna taka strefa w Polsce, na której podczas jednego lotu możecie podziwiać takie widoki! Z jednej strony rozpościera się piękna panorama Wrocławia, nad którym góruje wielka wieża SkyTower. Z kolei po drugiej stronie wspaniałe widoki zapewnia wznosząca się niedaleko lotniska przepiękna Góra Ślęża, znajdująca się na terenie Ślężańskiego Parku Narodowego.

Dzięki tysiącom bezpiecznych skoków oraz wieloletniemu doświadczeniu, zarówno w indywidualnych skokach spadochronowych jak i skokach z pasażerami, nasi instruktorzy zapewniają odlotowe wrażenia przy maksymalnym poziomie bezpieczeństwa dzięki czemu wszyscy klienci, nawet ci, którzy po raz pierwszy mają styczność z lotnictwem, mogą poczuć się w pełni komfortowo oraz bezpiecznie podczas swojego pierwszego skoku spadochronowego w tandemie.

Na terenie centrum spadochronowego znajdują się miejsca noclegowe oraz tunel aerodynamiczny, gdzie można poczuć się jak samodzielny skoczek i ćwiczyć różnego rodzaju akrobacje spadochronowe, co sprawia, że miejsce to świetnie nadaje się na wszelkiego rodzaju imprezy integracyjne, firmowe jak i rodzinne.

Ile kosztuje skok ze spadochronem:

  • Skok spadochronowy: 778 zł
  • Skok spadochronowy + film kręcony z ręki tandempilota: 1010 zł
  • Skok spadochronowy + film i zdjęcia robione przez skoczka kamerzystę: 1100 zł
  • Skok spadochronowy + film kręcony z dwóch kamer i zdjęcia: 1330 zł