Skok spadochronowy w tandemie - Wrocław

Możliwość ujrzenia świata z zupełnie innej perspektywy, adrenalina, a przede wszystkim doświadczenie emocji, jakich nie jest w stanie dostarczyć żaden inny sport – skoki ze spadochronem są coraz popularniejszym sposobem na oderwanie się od codzienności. Dlatego też Strefa Skoków chce się z Tobą podzielić tą pasją.

Wybierając we Wrocławiu skok spadochronowy w tandemie z naszymi instruktorami, gwarantujesz sobie i swoim bliskim bezpieczeństwo i moc niesamowitych przeżyć. Posiadamy niezbędne zaplecze sprzętowe i bogate doświadczenie, więc możesz być spokojny o profesjonalne przygotowanie imprezy. Chcesz zobaczyć, jak wygląda świat podczas swobodnego spadania? Skontaktuj się z nami!

Nie musisz się też obawiać, że cena za skoki spadochronowe, także w tandemie, będzie wysoka. Za relatywnie niewielką sumę zyskujesz opiekę wykwalifikowanych instruktorów, wysokiej klasy sprzęt, możliwość ujrzenia lokalnej panoramy z zupełnie innej perspektywy, a przede wszystkim – mnóstwo rozrywki.

Skoki spadochronowe we Wrocławiu (Mirosławice) odbywają się na terenie centrum spadochronowego mieszczącego się na lotnisku w Mirosławicach, położonych 20 km na południowy-zachód od centrum Wrocławia. Skoki spadochronowe w tandemie wykonywane są z samolotu Let L-410 Turbolet mogącego zabrać na pokład 18 skoczków na wysokość ok. 4.000 metrów w niespełna 20 minut.

Skoki spadochronowe Wrocław

Jedyna taka strefa w Polsce, na której podczas jednego lotu możecie podziwiać takie widoki! Z jednej strony rozpościera się piękna panorama Wrocławia, nad którym góruje wielka wieża SkyTower. Z kolei po drugiej stronie wspaniałe widoki zapewnia wznosząca się niedaleko lotniska przepiękna Góra Ślęża, znajdująca się na terenie Ślężańskiego Parku Narodowego.

Dzięki tysiącom bezpiecznych skoków oraz wieloletniemu doświadczeniu, zarówno w indywidualnych skokach spadochronowych jak i skokach z pasażerami, nasi instruktorzy zapewniają odlotowe wrażenia przy maksymalnym poziomie bezpieczeństwa dzięki czemu wszyscy klienci, nawet ci, którzy po raz pierwszy mają styczność z lotnictwem, mogą poczuć się w pełni komfortowo oraz bezpiecznie podczas swojego pierwszego skoku spadochronowego w tandemie.

Na terenie centrum spadochronowego znajdują się miejsca noclegowe oraz tunel aerodynamiczny, gdzie można poczuć się jak samodzielny skoczek i ćwiczyć różnego rodzaju akrobacje spadochronowe, co sprawia, że miejsce to świetnie nadaje się na wszelkiego rodzaju imprezy integracyjne, firmowe jak i rodzinne.

Ile kosztuje skok ze spadochronem:

Jeśli jesteś ciekaw, ile kosztuje skok ze spadochronem w naszej strefie, poniżej znajdziesz proponowane stawki. Oprócz tego, że wzniesiesz się w powietrze i będziesz mógł później podziwiać świat, lecąc w dół, proponujemy też nagranie materiału z Twojej spadochronowej przygody! Sprawdź więc ceny poniżej:

  • Skok spadochronowy: 778 zł
  • Skok spadochronowy + film kręcony z ręki tandempilota: 1010 zł
  • Skok spadochronowy + film i zdjęcia robione przez skoczka kamerzystę: 1100 zł
  • Skok spadochronowy + film kręcony z dwóch kamer i zdjęcia: 1330 zł