Pomysły na wieczór kawalerski – skoki ze spadochronem

26 lutego 2019
Pomysły na szalony wieczór kawalerski

Wśród okazji, które świętuje się w nietuzinkowy sposób, z pewnością można wymienić wieczór kawalerski. Ten dzień, poprzedzający wzruszające wydarzenie, jakim jest ślub, świętuje się w gronie najbliższych przyjaciół. Aby zagwarantować wszystkim uczestnikom rozrywkę na najwyższym poziomie, warto rozważyć skoki spadochronowe jako ciekawe pomysły na wieczór kawalerski.

Pomysły na wieczór kawalerski – okazja do szalonej zabawy

Oczywiście, nie brakuje standardowych pomysłów na świętowanie tego męskiego spotkania. Większość panów decyduje się na wyjście na piwo, spotkanie w klubie, wieczór w ulubionej pizzerii, gry na konsoli czy przejazd gokartami – długo można by wymieniać. Choć opcji jest sporo, warto wybrać coś, czego jeszcze nie było. Ponieważ taka okazja do szalonej zabawy nie zdarza się dwa razy, należy wykorzystać ją w umiejętny sposób. Jeśli są wśród Twoich znajomych miłośnicy adrenaliny i niecodziennych rozrywek, pomyśl o tym, by zarezerwować skoki w tandemie.

Na czym to polega?

Coraz bardziej popularny skok w tandemie praktycznie nie odbiega od klasycznego skoku wykonywanego przez osobę z doświadczeniem. Plusem jest to, iż odbywa się on z wykorzystaniem specjalnej uprzęży, a nad jego prawidłowym wykonaniem czuwa doświadczony instruktor. Dzięki temu skaczący może czuć się bezpiecznie i komfortowo. Wie, że ktoś zadba o to, żeby wszystko przebiegło zgodnie z planem, więc może skupić się na tym, co czuje, a także podziwiać rozpościerający się przed nim krajobraz.

Skok ze spadochronem na wieczór kawalerski

Skok ze spadochronem na wieczór kawalerski

Niezapomniane wrażenia

Każdy skok ze spadochronem wiąże się z wyjątkowymi wrażeniami – widoki zapierające dech w piersiach, uczucie wolnego spadania i szybowania w przestworzach. Osoby, które skaczą, mówią o doświadczeniu wolności i niczym nieskrępowanej swobody. Z takiej „podniebnej” atrakcji powinni skorzystać zwolennicy wyzwań, w których nie brakuje adrenaliny, np. uczestnicy wieczoru kawalerskiego. Dodatkową atrakcją jest fakt, iż cena skoku może zawierać również film i zdjęcia dokumentujące przebieg całego wydarzenia.

Gdzie zarezerwować skok?

Takie atrakcje można zarezerwować na stronie www.strefaskokow.pl. Skoki są dostępne praktycznie w całej Polsce, a na liście dostępnych lokalizacji znajdują się m.in. Wrocław – Szymanów i Mirosławice, Gliwice, Hel – Jastarnia, Ostrów Wielkopolski – Michałków, Zielona Góra – Przylep oraz Konin – Kazimierz Biskupi.