Pokonaj swój lęk wysokości i skocz ze spadochronu

12 października 2018
Skok na spadochronie

Marzysz o skoku ze spadochronem, a jedynym, co Cię przed tym powstrzymuje, jest lęk wysokości? Zastanawiasz się, czy osoby, które cierpią na akrofobię, w ogóle powinny interesować się spadochroniarstwem? Przekonamy Cię, że jak najbardziej! Nie bez powodu mówi się, że najlepszym sposobem na pokonanie strachu jest konfrontacja z tym, co go wywołuje. Jeśli w Twoim przypadku problem stanowią duże wysokości, być może skok spadochronowy pomoże Ci się przełamać. Przekonaj się, ile daje zastrzyk prawdziwej adrenaliny, a kto wie – może wbrew wszelkim przeciwnościom spadochroniarstwo stanie się Twoją pasją?

Skok w tandemie – pod dobrą opieką

Oczywiście osoby decydujące się na swój pierwszy skok ze spadochronem, wykonują go w tandemie. Tandem czyli wraz z doświadczonym instruktorem, z którym są połączone specjalną uprzężą. Jest to opcja dająca możliwość skoku spadochronowego w roli pasażera właściwie każdemu bez względu na wiek i poziom sprawności fizycznej. Jedynymi przeciwwskazaniami są niektóre schorzenia kręgosłupa, wrodzona łamliwość kości, niewydolność układu krwionośnego lub oddechowego czy epilepsja. Skok w tandemie nie wymaga doświadczenia w spadochroniarstwie ani żadnego specjalnego przygotowania. Bezpośrednio przed skokiem instruktor przeprowadza z pasażerem krótkie szkolenie, podczas którego informuje o podstawowych zasadach bezpieczeństwa i o tym, czego osoba skacząca po raz pierwszy może się spodziewać.

StrefaSkokow.pl - skacz z nami w całej Polsce

StrefaSkokow.pl – skacz z nami w całej Polsce

W sam raz na początek

Trudno wyobrazić sobie lepsze rozwiązanie dla osób, które przed skokiem ze spadochronu powstrzymuje tylko strach, niż skok wraz z doświadczonym tandem pilotem. Instruktor, dla którego spadochroniarstwo jest codziennością, będzie towarzyszył Ci w trakcie szkolenia, skoku oraz podczas bezpiecznego i miękkiego lądowania. To najłatwiejszy sposób, by spełnić swoje marzenie i pokonać lęk. Jeśli nie spróbujesz, nigdy się nie przekonasz, dlatego nie zastanawiaj się dłużej i już teraz odwiedź naszą stronę www.strefaskokow.pl. Skaczemy w Gliwicach, Kazimierzu Biskupim, Przylepie koło Zielonej Góry, Ostrowie Wielkopolskim, we Wrocławiu i Jastarni.