Ile kosztuje skok ze spadochronem?

22 kwietnia 2019
Dwóch radosnych mężczyzn skacze ze spadochronem.

Przyjemny dreszcz podekscytowana, nieporównywalne z niczym uczucie wolnego spadania, fenomenalne widoki oraz świadomość, że przełamuje się własne ograniczenia. Na to wszystko może liczyć każdy, kto zdecyduje się na skok ze spadochronem w tandemie. Ale czym jest i na czym polega skok ze spadochronem? Skąd skaczemy i w jakich warunkach?

Na czym polega skok ze spadochronem?

Warto pokrótce opowiedzieć, na czym polega skok ze spadochronem gwarantujący świetną zabawę. Odbywa się ono pod czujnym okiem doświadczonego instruktora, który zawsze połączony jest ze skaczącym specjalną uprzężą. Dzięki temu będziesz mógł skupić się na swoich osobistych przeżyciach. Kiedy dasz się uwieść podniebnej przygodzie, nad Twoim bezpieczeństwem będzie czuwać specjalista z doświadczeniem, który sprawnie przeprowadzi cię przez każdy etap skoku.

Skacząc w tandemie, o nic nie musisz się martwić. Taka podniebna przygoda to wspaniała forma rozrywki na nadchodzący sezon letni, a także doskonały pomysł na udany prezent czy organizację wieczoru kawalerskiego albo firmowego eventu. Taka niespodzianka z pewnością zrobi wrażenie na obdarowanej osobie i na długo zapisze się w jej pamięci.

Ile kosztuje skok ze spadochronem

Ile kosztuje skok ze spadochronem

Ile kosztuje skok ze spadochronem w tandemie?

Cena jest naprawdę niezwykle atrakcyjna i waha się na poziomie od kilkuset do tysiąca złotych. Jest ona w dużej mierze uzależniona od lokalizacji.

Co ciekawe, skok  tandemowy może być nagrywany. Ta dodatkowa usługa nie kosztuje zbyt dużo, a zapewnia materialną pamiątkę, która pozostanie z Tobą na długie lata. Posiadanie filmu i zdjęć z takiego wydarzenia to nie lada gratka i wielka przyjemność, dlatego warto wybrać tę poszerzoną ofertę.

Z oferty dostępnej na stronie strefaskokow.pl można skorzystać nie tylko w Zielonej Górze, ale również Wrocławiu (Szymanów i Mirosławice), Gliwicach, Jastarni, Ostrowie Wielkopolskim, Koninie czy Piotrkowie Trybunalskim. Tak szeroki wachlarz lokalizacji sprawia, że skakać ze spadochronem mogą wszyscy bez względu na to, gdzie mieszkają.