Co czujesz wykonując skok ze spadochronem w tandemie?

15 listopada 2018
Bezpieczny skok w tandemie na spadochronie

Jeśli jesteś miłośnikiem mocnych wrażeń, z pewnością niejednokrotnie myślałeś o skokach spadochronowych. To okazja do sprawdzenia własnych możliwości i przezwyciężenia lęków, a także niezapomniane przeżycie, które pozostanie z Tobą na długo. Nigdy nie próbowałeś tego sportu? Już dziś zdecyduj się na skok ze spadochronem w tandemie. To idealny sposób, by sprawdzić, co czuje się w podniebnych przestworzach, a zarazem czuć się bezpiecznie. Wybierając tę opcję, cały czas będziesz pod kontrolą profesjonalisty, a sam będziesz mógł skupić się na tym, co najważniejsze – przeżyciach!

Osoby, które opisują swoje uczucia po wylądowaniu, bardzo często nie mogą znaleźć słów wyrażających ich odczucia. Padają różne słowa – „to było niesamowite”, „czułem się fantastycznie”, „nieziemskie doświadczenie!”, „z przyjemnością to powtórzę”. Skoki spadochronowe dają niezwykłą możliwość zobaczenia ziemi od drugiej strony, poczucia nieograniczonej wolności i swobody, a jednocześnie przezwyciężenia wewnętrznych ograniczeń. To niepowtarzalna okazja, aby przeżyć coś niecodziennego – w końcu nie każdy ma szansę, by znaleźć się tak wysoko i poczuć się jak szybujący po niebie ptak.

skok ze spadochronem w tandemie

skok ze spadochronem w tandemie

Jak wygląda skok ze spadochronem w tandemie i ile kosztuje?

Bezpieczny skok w tandemie to połączenie adrenaliny z gwarancją ochrony. Podczas wydarzenia pasażer jest cały czas przypięty do instruktora za pomocą specjalnej uprzęży. Skok wykonuje się z dużej wysokości (4000 metrów), a czas spadania wynosi około 55 sekund – cała procedura przypomina tę, którą powtarzają profesjonalni skydiverzy. Instruktor zapewnia bezpieczeństwo i dba o prawidłowy przebieg skoku – dzięki temu Ty możesz skupić się na emocjach i choć na chwilę zresetować umysł.

Aby cieszyć się tego typu atrakcjami, warto skorzystać z profesjonalnej oferty. Skoki możesz zarezerwować przez internet, również w naszym sklepie. Miasta, w których dostępne są podniebne przeżycia pod okiem instruktora, to m.in. Gliwice, Przylep, Ostrów Wielkopolski, Wrocław, Zielona Góra i Jastarnia. Cena nie jest zbyt wygórowana – wybierając wariant z nagraniem i zdjęciami, musisz liczyć się z kosztem rzędu tysiąca złotych.