Tego lata spełnij swoje marzenia – skakanie ze spadochronem jest na wyciągnięcie ręki!

24 czerwca 2019
Skok ze spadochronem - strefaskokow.pl

Lato to idealny czas, by zmienić coś w swoim życiu, podjąć konkretne wyzwanie i zacząć realizować plany. Doskonałym pomysłem na czerwcowy, lipcowy bądź sierpniowy weekend może być skok w tandemie. Skakanie ze spadochronem to idealna atrakcja dla wszystkich, którzy chcą przełamać swoje wewnętrzne bariery, a także tych, którzy lubią choć na chwilę oderwać się od rzeczywistości.

Urodziny ze spadochronem w tle

Nie da się ukryć, że skok spadochronowy to coraz popularniejsza forma rozrywki. Młodzi ludzie szukają okazji, by poczuć adrenalinę, a tu mogą znaleźć się wysoko nad ziemią i doświadczyć uczucia spadania. Nie bez znaczenia są też piękne widoki, które są nierozerwalnie związane z podniebnymi atrakcjami. Osoby, które odważą się na ten krok, zyskają niezapomniane wspomnienia. Właśnie dlatego skoki cieszą się taką popularnością podczas wieczorów kawalerskich, urodzin czy imprez integracyjnych.

Urodzinowy skok spadochronowy

Jak wygląda skok spadochronowy?

Warto wiedzieć, że skok w tandemie odbywa się pod okiem profesjonalisty. Nie trzeba mieć żadnych uprawnień ani ukończonych kursów, by się na niego zdecydować. Podczas skoku pasażer jest przypięty do doświadczonego instruktora specjalną uprzężą. To on czuwa nad przebiegiem skoku.

Lato – najlepsza pora roku, by podjąć wyzwanie

Wykwalifikowani skydiverzy nie mają wątpliwości, że najlepszym terminem na skok ze spadochronem jest lato. Przemawiają za tym doskonałe warunki pogodowe, przyjemne temperatury i przeważnie czyste niebo. To idealne okoliczności, by poczuć jak największą satysfakcję i przyjemność ze skoku, który wykonuje się z wysokości 4000 metrów. Czas wolnego spadania wynosi około 55 sekund i wywołuje wielkie emocje. Decydując się na tę rozrywkę latem, można liczyć na piękne widoki.

Ile kosztuje skok ze spadochronem?

Na koniec pozostają pytania: gdzie i za ile – jeśli ktoś zastanawia się, ile kosztuje skok ze spadochronem, powinien liczyć się z kosztami rzędu 1000 zł. Decydując się na wariant z filmem i zdjęciami, trzeba przygotować się na większy wydatek. Warto zapoznać się z ofertą zamieszczoną na stronie www.strefaskokow.pl. Skok w tandemie to kosztowna jednak warta swojej ceny atrakcja. Można z niej skorzystać praktycznie w całej Polsce – na liście dostępnych lokalizacji znajdują się m.in. Wrocław – Szymanów; Wrocław – Mirosławice; Gliwice; Hel – Jastarnia; Ostrów Wielkopolski – Michałków; Zielona Góra – Przylep; Konin – Kazimierz Biskupi; Piotrków Trybunalski.