Skoki spadochronowe a pogoda – jakie warunki są bezpieczne?

27 marca 2019
Kobieta i mężczyzna skaczący ze spadochronem w tandemie.

Czym interesuje się społeczeństwo XXI wieku? Obecnie coraz więcej osób chętnie decyduje się na nietuzinkowe atrakcje, które pozwalają zagospodarować czas wolny od pracy. Coraz większą popularnością cieszą się m.in. skoki spadochronowe w tandemie. Dostarczają one mnóstwa wyjątkowych przeżyć, które pozostają w pamięci na całej życie, a obecność doświadczonego instruktora, który kontroluje sytuację sprawia, że możemy poczuć się maksymalnie bezpiecznie.

Tak wiele w przystępnej cenie

Dzięki temu rozwiązaniu każdy amator ekstremalnych przeżyć może skosztować czegoś nowego, a jednocześnie skupić się na samych wrażeniach, nie zaprzątając sobie głowy przebiegiem skoku. Każdy, kto zastanawia się, ile kosztuje skok ze spadochronem, powinien liczyć się z kosztami rzędu tysiąca złotych (cena zależy od pakietu – opcja ze zdjęciami i filmem jest nieco droższa). Jedną z najczęściej wybieranych obecnie ofert jest ta, którą można znaleźć na naszej stronie www.strefaskokow.pl.

Wśród dostępnych lokalizacji znajdują się piękne polskie miasta takie jak: Wrocław – Szymanów, Wrocław – Mirosławice, Gliwice, Hel – Jastarnia, Ostrów Wielkopolski – Michałków, Zielona Góra – Przylep, Konin – Kazimierz Biskupi czy Piotrków Trybunalski.