Skoki spadochronowe, a pogoda – jakie warunki są bezpieczne?

27 marca 2019
https://www.strefaskokow.pl/ile-kosztuje-skok-ze-spadochronem/

Czym interesuje się społeczeństwo XXI wieku? Obecnie coraz więcej osób chętnie decyduje się na nietuzinkowe atrakcje, które pozwalają zagospodarować czas wolny od pracy. Coraz większą popularnością cieszą się m.in. skoki spadochronowe w tandemie. Dostarczają one mnóstwa wyjątkowych przeżyć, które pozostają w pamięci na całej życie. Obecność doświadczonego instruktora, który kontroluje sytuację sprawia, że możemy poczuć się maksymalnie bezpiecznie. Jesteś gotowy na ekstremalne przeżycia? Zapraszamy na skoki ze Strefą Skoków!

Tak wiele w przystępnej cenie – skoki spadochronowe w dobrej cenie

Dzięki temu rozwiązaniu każdy amator ekstremalnych przeżyć może skosztować czegoś nowego, a jednocześnie skupić się na samych wrażeniach, nie zaprzątając sobie głowy przebiegiem skoku. Każdy, kto zastanawia się, ile kosztuje skok ze spadochronem, powinien liczyć się z kosztami rzędu tysiąca złotych (cena zależy od pakietu – opcja ze zdjęciami i filmem jest nieco droższa). Jedną z najczęściej wybieranych obecnie ofert jest ta, którą można znaleźć na naszej stronie www.strefaskokow.pl.

Wśród dostępnych lokalizacji znajdują się piękne polskie miasta. Skaczemy m.in. w: Wrocławiu, Gliwicach, na Helu, w Ostrowie Wielkopolskim, Zielonej Górze, Koninie, Piotrkowie Trybunalskim. To tylko część naszych lotnisk, oferta stale jest poszerzana.

Przy jakiej pogodzie nie można skakać ze spadochronem?

Pogoda jest jednym z kluczowych czynników, jeśli chodzi o bezpieczeństwo i komfort oddawanych skoków. Warunki atmosferyczny powinny być sprzyjające. Silny wiatr, deszcz, mgła czy niskie położenie chmur, są bezwzględnymi przeciwwskazaniami do oddawania skoku w danej chwili. Do skakania potrzebna jest dobra widoczność – odpowiednie warunki pogodowe są również konieczne do lądowania.

Wybierając skok ze spadochronem z samolotu, warto stawiać na sprawdzone i doświadczone firmy. Instruktorzy, którzy skaczą od lat, będą w stanie samodzielnie ocenić, czy aktualne warunki pogodowe są przeciwwskazaniem do skoku.