Skacz ze spadochronem razem z nami w nowym sezonie!

8 kwietnia 2019
Dwie osoby skaczą ze spadochronem w tandemie.

Obecnie jedną z najbardziej popularnych form rozrywki stają się sporty, które gwarantują skok adrenaliny. Każdy, kto lubi wyzwania, a przebywanie na wysokości nie stanowi dla niego najmniejszego problemu, powinien rozważyć skok ze spadochronem. Zbliżający się sezon letni to najlepsza okazja, by zarezerwować dogodny termin i przekonać się na własnej skórze, co czuje osoba znajdująca się w przestworzach. Śmiałkowie, którzy zdecydowali się skorzystać z oferty dostępnej na stronie https://www.strefaskokow.pl, deklarują, że przeżyli największą przygodę życia.

Niezwykłe przeżycia podczas skoku ze spadochronem

Każdy, kto zastanawia się, jakie przeżycia gwarantuje skok spadochronowy, powinien obejrzeć kilka zdjęć i przeczytać ten artykuł. Mówiąc najkrócej, jest to forma bezpiecznego spadania z dużej wysokości z oszałamiającą prędkością przekraczającą 200km/h. Skaczący jest w należyty sposób zabezpieczony i wyposażony w podstawowy sprzęt dobrej jakości, a tuż obok niego znajduje się doświadczony opiekun – tandempilot. Tym, na czym może się skupić, są przede wszystkim zapierające dech w piersiach widoki, w końcu nie codziennie mamy okazję, by znaleźć się pod nieboskłonem! „Dodatkiem” do wrażeń wizualnych jest oczywiście rewelacyjna zabawa, poczucie nieskrępowanej wolności, a także soczysta dawka adrenaliny!

Dwóch mężczyzn leci w powietrzu i są przypięci do spadochronu.

Opieka doświadczonego instruktora

Co ważne, skok spadochronowy w tandemie zawsze odbywa się pod opieką doświadczonego instruktora. Dzięki jego wysokim kwalifikacjom oraz dużemu doświadczeniu każdy skok przebiega w zaplanowany i przyjemny sposób, a korzystający z tej formy rozrywki nie musi się niczym martwić. Wystarczy, że skupi się na tym, co najprzyjemniejsze!

Dzięki strefaskokow.pl skoki spadochronowe są na wyciągnięcie ręki. Wśród dostępnych lokalizacji znajdują się m.in. Wrocław – Szymanów, Wrocław – Mirosławice, Gliwice, Hel – Jastarnia, Ostrów Wielkopolski – Michałków, Zielona Góra – Przylep, Konin – Kazimierz Biskupi a także Piotrków Trybunalski koło Łodzi. Z oferty mogą więc skorzystać mieszkańcy całej Polski!