Ekstremalne prezenty na każdą okazję

16 października 2018
Życie jest piękne - Skok w tandemie

Znasz kogoś, kto nie może żyć bez silnych wrażeń i adrenaliny? Chcesz podarować tej osobie wyjątkowy prezent? Ekstremalne prezenty, to coś co lubi bliska Ci osoba? Skok ze spadochronem na pewno okaże się trafionym pomysłem bez względu na okazję. Osobom początkującym, które jeszcze nigdy nie miały do czynienia ze spadochroniarstwem, oferujemy skoki w tandemie.

Prezent w postaci skoku ze spadochronem z tandem pilotem, czyli doświadczonym instruktorem, obejmuje:

  • wypożyczenie sprzętu,
  • krótkie, naziemne szkolenie teoretyczne omawiające najważniejsze kwestie bezpieczeństwa i technik spadochroniarskich
  • niezapomniany skok oddawany z wysokości od 3000 do 4000 metrów.

Niepowtarzalne przeżycie – ekstremalne prezenty

Pierwszy skok spadochronowy to bez wątpienia doświadczenie, które pamięta się do końca życia. Choć związane z nim emocje z całą pewnością jeszcze długo będą żywe we wspomnieniach początkujących skoczków, każdy z nich ucieszy się z rejestrującego całe wydarzenie materiału video. Oferujemy możliwość nagrania skoku przez profesjonalnego skoczka-kamerzystę.

Skok na spadochronie - panorama

Skok na spadochronie – panorama

Dla kogo prezent w postaci skoku ze spadochronem?

W zasadzie skok w tandemie, jako że odbywa się z doświadczonym instruktorem, jest odpowiedni dla każdego, kto nie ma żadnego doświadczenia jako spadochroniarz. Krótkie szkolenie jest całkowicie wystarczające, by oddać skok w roli pasażera. Wiek czy poziom sprawności fizycznej nie grają roli, jednak istnieją pewne przeciwwskazania. Ze względów bezpieczeństwa skakać nie powinny osoby o wzroście poniżej 130 cm i wadze powyżej 110 kg. Skoków nie zaleca się osobom cierpiącym na niewydolność układu krwionośnego, oddechowego, epilepsję, wrodzoną łamliwość kości oraz niektóre schorzenia kręgosłupa.

Gdzie skaczemy?

Do skorzystania z naszych usług zapraszamy wszystkich zainteresowanych z województwa lubuskiego, pomorskiego, śląskiego, dolnośląskiego i wielkopolskiego. Więcej szczegółów znajdziesz na naszej stronie internetowej https://www.strefaskokow.pl/, tam dokonasz też niezbędnej rezerwacji a także wykupisz voucher podarunkowy dla bliskiej Ci osoby. Zapraszamy!