Skoki spadochronowe — jak wybrać firmę, z którą zaczniesz?

1 kwietnia 2020
Skoki spadochronowe - jak wybrać firmę

Decyzja podjęta: chcesz spróbować skoku ze spadochronem. Pilnie studiujesz nie tylko rozmaite poradniki, ale też przeszukujesz internet pod kątem najlepszych ofert. Jest tego trochę! Jeśli nie wiesz, jak wybrać firmę na swój pierwszy raz, przeczytaj nasz poradnik. Rozwiejemy Twoje wątpliwości!

Obecnie pojawia się coraz więcej przedsiębiorstw oferujących skoki spadochronowe. Wrocław jest jednym z miast, w którego obrębie prężnie działa aeroklub zrzeszający między innymi amatorów sky divingu. Na jego terenie możesz wykonać nie tylko skok w tandemie, ale też kurs Accelerated Free Fall (AFF). To jedno z wielu świetnych miejsc na mapie Polski na podjęcie takiej aktywności. Dlaczego?

Skok ze spadochronem — dobra firma, czyli jaka?

W Twojej okolicy na pewno działają firmy oferujące całą masę podniebnych doznań. Im lepiej rozbudowane lotnisko i im szersze działania aeroklubu, tym na ogół większy wybór ofert. Kiedy już znajdziesz najbliższe Ci miejsce, pierwsze kroki kierujesz zapewne do cennika. Czy to błąd? Cena jest istotnym czynnikiem, który na pewno wpłynie na to, jaką decyzję podejmiesz. Wiedz jednak, że zwykle składają się na nią różne elementy. Osoba prowadząca taką działalność musi nie tylko zadbać o odpowiedni ekwipunek, ale też o bezpieczeństwo klientów – a z tym trudno już dyskutować. Niech więc koszt skoku ze spadochronem będzie dla Ciebie istotny, ale nie decydujący. Co w takim razie jest ważne?

Dostęp do profesjonalnej kadry to coś, na czym powinno Ci szczególnie zależeć. Wykwalifikowany instruktor zadba nie tylko o Twoje bezpieczeństwo, ale też pomoże odnaleźć się w świecie skoków. Cena takiej atrakcji we Wrocławiu czy Zielonej Górze może nie być najniższa, ale możesz mieć pewność, że stoi za nią specjalista, który przeprowadzi Cię przez tajniki tego emocjonującego sportu.

Możliwość zrobienia kursu AFF świadczy o tym, że kadra została właściwie przygotowana. Jeden skok ze spadochronem w tandemie może przerodzić się w pasję i prawdziwe uzależnienie od adrenaliny. Kiedy będziesz chciał jej więcej i częściej, na pewno zaczniesz myśleć o zrobieniu certyfikatów i uprawnień instruktorskich. Warto więc rozpocząć swoją przygodę w miejscu, w którym dobrze przygotujesz się na nowe wyzwania i będziesz wspierany przez profesjonalistów.

Skoki spadochronowe — cena usług dodatkowych

Czy wiesz, że każdy Twój „lot” może zostać udokumentowany? Dzięki usługom fotograficznym i filmowym powrócisz do emocji, jakie towarzyszyły Ci w czasie skoków spadochronowych. Wrocław i inne miasta mają piękne okolice, które również zostaną uwiecznione w kadrze. Cena takich zdjęć czy filmu waha się od 100 do 300 złotych i jest to koszt dodatkowy, na który możesz zdecydować się już na lotnisku. Szukaj tej możliwości, gdy będziesz na etapie wyboru firmy. To świetna pamiątka i sposób, by przeżyć jeszcze raz niesamowite emocje.

Teraz już wiesz, jakie kryteria brać pod uwagę, szukając odpowiedniej firmy oferującej skoki ze spadochronem. Przekonaj się, że je spełniamy! Zapraszamy do kontaktu!