Gdzie można skakać ze spadochronem?

27 września 2019
Gdzie można skakać

Każdy, kto kiedykolwiek myślał o tym, by wznieść się ponad chmury, powinien pomyśleć o skoku ze spadochronem w tandemie. To świetna okazja, by spełnić swoje marzenia. Dzięki temu, choć na chwilę można oderwać się od rzeczywistości – dosłownie!

Na czym polega skok w tandemie?

Podczas skoku w tandemie dzięki specjalnej uprzęży instruktor przypina osobę skaczącą do siebie. Oznacza to, że podczas lotu wszelkie czynności wykonuje specjalista, natomiast ty możesz skupić się na tym, co najprzyjemniejsze: na podziwianiu widoków i odczuwaniu maksymalnej satysfakcji. Obecność opiekuna w czasie lotu jest praktycznie niezauważalna, a jednocześnie niezwykle pomocna: to on czuwa on nad naszym bezpieczeństwem i przeprowadza bardzo łagodne lądowanie. Teraz warto odpowiedzieć sobie na dwa pytania: ile to kosztuje i gdzie można skakać.

Ile kosztuje taka przyjemność?

Nie da się ukryć, że skok spadochronowy może należeć do jednej z największych przyjemności. Uczucie swobodnego spadania jest wyjątkowe i nie da się go porównać z niczym innym – po prostu warto go doświadczyć. Taka forma aktywności i rozrywki nie należy do najtańszych, jednak warto odkładać pieniądze na taki cel. Ile kosztuje skok ze spadochronem? Decydując się na lot pod opieką instruktora, trzeba liczyć się z kosztami rzędu kilkuset złotych. Wybierając opcję ze zdjęciami lub filmem, cena skoku dodatkowo się zwiększa – ale zarazem otrzymujemy niezapomnianą pamiątkę. Będzie można do niej wracać w chłodne zimowe wieczory!

Gdzie można skakać ze spadochronem?

Skok z spadochronem - gdzie można skakaćTo najważniejsze pytanie w tym artykule. Każdy, kto zdążył zapalić się do pomysłu skoku ze spadochronem, z pewnością zastanawia się, gdzie można skorzystać z tej przyjemności. Decydując się np. na ofertę strefyskokow.pl, można wybrać jedno z następujących miast: Zielona Góra, Wrocław, Konin, Jastarnia, Ostrów Wielkopolski, Gliwice lub Piotrków Trybunalski. Jak widać, punkty są zlokalizowane w całej Polsce, a więc dostępne dla każdego.