Pamiątka ze skoku ze spadochronem — zdjęcia i film pełne emocji

16 kwietnia 2020
Skoki spadochronowe na prezent

Przygotowujesz się do szybowania, wszystko zaplanowane, ostatnia kontrola, wypadasz z samolotu i… Po kilku minutach jesteś na ziemi i nic nie pamiętasz. Ogromne emocje towarzyszące skokom spadochronowym mogą działać jak gumka-myszka na pamięć. Wysoki poziom adrenaliny sprawia, że zapominasz o całym świecie. Jest jednak sposób, by odświeżyć sobie szczegóły podniebnej podróży: zdjęcia oraz filmy dokumentujące ten emocjonujący czas!

Idealne miejsce na skoki spadochronowe? Pomorskie, Dolny Śląsk czy Wielkopolska mają swoje dobre strony. Niebo jest wszędzie takie samo — wystarczy dobra aura, by świetnie się bawić. Wiedzą o tym osoby, które miały już okazję przeżyć swój pierwszy lot. Wspomnienia z tego wydarzenia często są niepełne. Zaaferowany przygotowaniami nie zarejestrujesz wszystkich szczegółów. Dobra wiadomość jest taka, że Twój skok może być filmowany.

Skoki spadochronowe — filmuj i poprawiaj

Uwiecznienie na filmie skoku ze spadochronem to nie tylko świetna pamiątka. Dzięki temu możesz skorygować błędy, które popełniasz w czasie lotu. Wyłapiesz je lub bądź Twój instruktor i potem wspólnie poddacie je korekcie podczas kolejnego razu. Skaczący w tandemie, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę, będą mogli podzielić się krótkim filmem i pochwalić swoją odwagą przed rodziną i znajomymi. Jak powstaje wideo-relacja ze skoku?

Czterdzieści sekund swobodnego spadania i kilka minut spokojnego szybowania — tyle trwa jeden skok ze spadochronem. Gliwice, Wrocław, Zielona Góra czy Konin to miasta, gdzie oferuje się tę atrakcję między innymi w tandemie. Instruktor, z którym polecisz, nagra dla Ciebie film kamerą zamocowaną na jego dłoni. Będzie to relacja dosłownie z pierwszej ręki!

Druga możliwość to podniebna podróż ze skoczkiem-fotografem. Ile kosztuje taki skok ze spadochronem? Cena jest nieco wyższa niż w pierwszym przypadku — właśnie ze względu na dodatkową osobę, która musi być tam poza tandemem. Posiadanie jednak takiej pamiątki rozwiewa wszelkie wątpliwości co do dodatkowych kosztów.

Skok ze spadochronem — prezent dla bliskiej osoby

Jeśli wiesz, że ktoś bliski Twojemu sercu ma ochotę na solidną dawkę adrenaliny, a akurat zbliża się ważna dla niego okazja, podsuwamy Ci gotowy pomysł na prezent. Filmowany skok spadochronowy będzie niezwykłym przeżyciem, po którym zostanie pamiątka w postaci nagrania pełnego pozytywnych emocji. Znany jest nawet przypadek oświadczyn w trakcie lotu — być może to coś dla Ciebie i Twojej drugiej połówki? Taka forma zaręczyn pozwoli Wam wejść na poziom, na jakim Wasz związek jeszcze nie był.

Dlaczego warto wybrać na prezent voucher na skoki spadochronowe? Pomorskie, Dolnośląskie, Wielkopolska… Ich dostępność jest bardzo duża. Na pewno znajdziesz lotnisko na tyle blisko Ciebie, by móc skorzystać z tej możliwości. Cena może być różna, w zależności od wybranej opcji (bez nagrywania, z filmowaniem kamerą ręczną lub z dodatkowym fotografem). Termin można dowolnie ustalić – tak, by trafić w pogodę i czas wolny obdarowanego. Przejrzyj naszą ofertę i wybierz najbliższą Ci lokalizację — gwarantujemy bezpieczeństwo, opiekę instruktorów, ekwipunek i szkolenie przed skokiem. Emocje sięgną zenitu!