5 powodów, dla których warto skoczyć ze spadochronem

27 marca 2019
Dwóch mężczyzn skaczących ze spadochronem w tandemie w letni dzień.

Każdy miłośnik ekstremalnych wrażeń powinien zdecydować się na skok spadochronowy! Ile kosztuje skok ze spadochronem? Czy każdy może skoczyć? Jaki jest najlepszy czas na skakanie z samolotem? Poniżej prezentujemy 5 powodów, dla których naprawdę warto zdecydować się na ten krok.

Bezpieczna atrakcja

To chyba najważniejszy argument! Skok spadochronowy jest nie tylko przyjemny, ale i bezpieczny. Skacząc w tandemie, od początku do końca znajdujesz się pod opieką doświadczonego instruktora. Czuwa on nad przebiegiem akcji i dba o komfort skaczącego, który może w pełni skupić się na widokach i osobistych, nierzadko wyjątkowych przeżyciach.

Niezwykłe wrażenia

Bez wątpienia jest to jedna z tych atrakcji, których się nie zapomina. Skok ze spadochronem dostarcza wielu wyjątkowych wrażeń. Z jednej strony pozwala wyjść ponad wewnętrzne ograniczenia, a z drugiej dostarcza mnóstwo endorfin. To świetna zabawa w czystej postaci, a uczucia swobodnego spadania nie da się porównać z niczym innym. Krótko mówiąc – ta rozrywka pozostaje w pamięci na całe życie!

Ile kosztuje skok ze spadochronem?

Kwestia ekonomiczna również nie pozostaje bez znaczenia. Co ważne, cena skoku spadochronowego wcale nie jest tak wysoka, jak można by sądzić. Ile kosztuje skok ze spadochronem? W standardowej wersji należy liczyć się z kosztami rzędu kilkuset złotych. Jeśli ktoś chciałby na koniec dostać zdjęcia i film dokumentujące przebieg wydarzenia, może wybrać również i taką opcje. Pełny cennik można znaleźć pod adresem https://www.strefaskokow.pl/rezerwacja-skoku/
Skok ze spadochronem z samolotu w tandemie.

Wysoka dostępność

Skoczyć ze spadochronem może dosłownie każdy – bez względu na wiek czy płeć. Ta nietuzinkowa atrakcja jest powszechnie dostępna dla szerokiego grona odbiorców. Z oferty mogą skorzystać mieszkańcy całej Polski.
Dostępne lokalizacje to m.in. Wrocław – Szymanów, Wrocław – Mirosławice, Gliwice, Hel – Jastarnia, Ostrów Wlkp – Michałków, Zielona Góra – Przylep, Konin – Kazimierz Biskupi a także Piotrków Trybunalski.

Niezwykła atrakcja na wyjątkowe okazje

Niecodzienne wydarzenia warto obchodzić w niebanalnym stylu. Doskonałym pomysłem na wspaniały prezent urodzinowy czy jakikolwiek inny może być właśnie rezerwacja skoku ze spadochronem. Ta forma atrakcji sprawdzi się nie tylko jako niespodzianka dla kogoś bliskiego, ale również podczas wieczoru kawalerskiego czy firmowego wyjazdu integracyjnego.
Osoby, które zastanawiają się nad wyborem najlepszej oferty, mogą zajrzeć na wspomnianą stronę https://www.strefaskokow.pl.