Skok spadochronowy w prezencie

6 maja 2019
Prezent - skok spadochronowy

Jeśli bliska Ci osoba lubi podejmować wyzwania i nie może usiedzieć zbyt długo w jednym miejscu, z pewnością ucieszy się z okazji, by spróbować zrobić coś nowego. Coroczne okazje, takie jak urodziny, święta czy rocznica ślubu, to idealny moment, by uczcić je w niecodzienny sposób. Chcesz kogoś zaskoczyć? Doskonałym pomysłem będzie zaproszenie do odbycia skoku spadochronowego! Nie da się ukryć, że to niezwykłe wydarzenie na długo zapisze się w pamięci obdarowanej osoby. Podaruj skok spadochronowy w prezencie!

Skok spadochronowy, a bezpieczeństwo

Skok spadochronowy w tandemie polega na tym, że skaczący przeżywa swoją ekscytującą przygodę pod czujnym okiem doświadczonego, wykwalifikowanego instruktora, który od samego początku dba o to, by wszystko przebiegało tak, jak powinno. Uczestnik skoku jest przypięty do instruktora specjalną uprzężą. Taki skok spadochronowy wykonuje się z samolotu na wysokości ok. 4000 metrów (w zależności od warunków pogodowych). Czas wolnego spadania wynosi około 55 sekund – tyle wystarczy, by zdobyć bezcenne wrażenia i zobaczyć, jak świat wygląda z góry.

Skok spadochronowy, a bezpieczeństwo

Skok spadochronowy, a bezpieczeństwo

Skok spadochronowy w prezencie – koszt podniebnego prezentu

Zastanawiasz się, ile kosztuje skok spadochronowy? Jeśli chcesz podarować komuś taki nietuzinkowy prezent, musisz liczyć się z kosztami od kilkuset do tysiąca złotych. Dokładna cena zależy od lokalizacji i tego, czy wydarzenie ma być uwiecznione za pomocą filmu i zdjęć. Aby być pewnym atrakcyjnej ceny i profesjonalnej obsługi, warto skorzystać z oferty dostępnej na www.strefaskokow.pl. Dostępne miejsca, w których można odbyć skok, to Wrocław – Szymanów, Wrocław – Mirosławice, Gliwice, Hel – Jastarnia, Ostrów Wielkopolski – Michałków, Zielona Góra – Przylep, Konin – Kazimierz Biskupi, Leszno oraz Piotrków Trybunalski. Podczas rezerwacji skoku warto wziąć też pod uwagę porę roku. Najlepiej zdecydować się na skok w sezonie, a więc od początku kwietnia do końca października.