Prezent dla szalonych osób

22 października 2018
Spoko spadochronowy

Chcesz zrobić niezapomnianą niespodziankę komuś, kto jest dla Ciebie ważny? Jeśli ta osoba lubi wyzwania i skoki adrenaliny, pomyśl o… skoku spadochronem! Skok w tandemie to ekscytujące przeżycie i niebywała okazja, aby doświadczyć czegoś „innego”, co nie trafia się na co dzień. Taki prezent spodoba się każdej osobie, która nie boi się nowych wyzwań i z odwagą podchodzi do życia. Plusem tego typu podarunków jest możliwość dopasowania terminu realizacji, aby usatysfakcjonowane były obie strony.

Jeśli chcesz zaszaleć i zarezerwować taką przygodę, nie martw się – to nic trudnego. W dzisiejszych czasach niemal każdy może zrealizować swoje niespełnione marzenie o lataniu czy szybowaniu w przestworzach… Gdzie mogą obyć się skoki ze spadochronem? W wielu polskich miastach! Do wyboru jest m.in. Zielona Góra, Ostrów Wielkopolski, Konin, Wrocław czy Gliwice. Takie atrakcje nie wymagają specjalnego przygotowania, nie trzeba mieć doskonałej kondycji. Przed skokiem nie trzeba wykonywać badań lekarskich i wbrew pozorom nie trzeba na nie wydawać astronomicznych kwot.

Skok w tandemie

Skok w tandemie

A może skok w tandemie?

Jeśli wiesz, że osoba obdarowana będzie wdzięczna za dodatkową gwarancję bezpieczeństwa, wykup jej skok ze spadochronem w tandemie. Uczestnikiem przygody będzie instruktor spadochronowy oraz Twój przyjaciel, przyjaciółka czy krewny. Osoby biorące udział w tandemowym wydarzeniu są spięci specjalną uprzężą gwarantującą bezpieczeństwo. Uczestników tego typu atrakcji obowiązują pewne zasady – osoby przed osiągnięciem pełnoletniości mogą wziąć udział w skoku ze spadochronem jedynie za zgodą opiekuna. Nie bez znaczenia jest też stan zdrowia – nie mogą skakać osoby z epilepsją oraz zaburzeniami psychicznymi a także ze schorzeniami kręgosłupa.

To bez dwóch zdań wyjątkowe przeżycie, a osoba, która otrzyma tego typu prezent, będzie usatysfakcjonowana ekstremalnym przeżyciem i jednocześnie będzie czuła się bezpiecznie (w końcu obok będzie instruktor!). Reasumując, skok spadochronowy w tandemie to doskonała opcja. Jeśli chcesz zapewnić bliskiej osobie dodatkową pamiątkę, sprawdź ofertę na naszej stronie . Wspomnienia z tego dnia pozostaną z Wami na zawsze!