Skok ze spadochronem cena – ile kosztuje skok?

5 lipca 2023
Skok ze spadochronem cena

Skok ze spadochronem to marzenie wielu osób. Jest to również aktywność, która często wybierana jest jako pomysł na ekstremalny prezent z wielu okazji. Poza oczywistymi emocjami, jakie wzbudza ten sport, pojawia się wiele pytań z nim związanych. Wiemy, że wiele osób interesuje cena skoku ze spadochronem. Ile kosztuje skok z samolotu? Co wpływa na cenę skoku? Skok ze spadochronem cena – czy zawsze będzie taka sama? Odpowiadamy!

Skok w tandemie z instruktorem

Dla większości śmiałków, którzy chcą zaznać wrażeń związanych z podniebnymi wojażami, rozwiązaniem umożliwiającym realizację tych marzeń jest skok ze spadochronem w tandemie. Jest to skok wykonywany w towarzystwie doświadczonego instruktora. Skaczący jest tutaj w zasadzie „pasażerem”, a instruktor „kapitanem”, który kieruje całym skokiem i późniejszym lotem na otwartej czaszy spadochronu. Skok w tandemie to świetna przygoda, zwłaszcza, że nie wymaga ona specjalistycznych badań ani wcześniejszego specjalistycznego przygotowania – wszystkie istotne szczegóły przekazywane są bezpośrednio przed skokiem, w trakcie krótkiego szkolenia. Jeśli złapiemy bakcyla, możemy zapisać się na kurs AFF, dzięki któremu w przyszłości będziemy mogli oddawać skoki samodzielnie. Bez ukończonego kursu i uzyskanego certyfikatu, jest to niemożliwe.

Ile kosztuje skok spadochronowy?

Aby odpowiedzieć na pytanie o cenę skoku spadochronowego, musimy wziąć pod uwagę wiele czynników. Cena skoku nie jest stała i uzależniona jest między innymi od opcji skoku, miasta, w którym wykonywany jest skok, indywidualnych preferencji strefy na której oddawany jest skok. Średnia cena za skok w tandemie waha się w przedziale 800-1000 zł. Czasami będzie to bliżej 800 zł, a czasami nawet ponad 1000 zł za sam skok. Wersja skoku z dodatkami w postaci zdjęć, usługi filmowania to bardziej rozbudowana opcja cenowa, jednak warto wziąć ją pod uwagę. Zdjęcia czy filmy ze skoku to wspaniałe pamiątki, które zostaną z nami na zawsze, i umożliwią nam powrót do tych wrażeń w każdym momencie.

Cena skoku z dodatkami, czyli wspomnianymi już zdjęciami czy video, również są różne. Najtańsza opcja to samo video w wersji HANDYCAM, czyli kamerą zamocowaną na ręce instruktora. Nieco droższa jest usługa z uwzględnieniem wideo oraz zdjęć robionych przez skoczka kamerzystę. Opcją na wypasie jest skok w tandemie w towarzystwie kolejnego skoczka – kamerzysty, który wszystko nagrywa i fotografuje oraz z dodatkiem kamery HANDYCAM, którą ma ze sobą instruktor. Jest to najdroższa opcja, jednak emocje uwzględnione na fotkach i wideo są fantastyczne.

Skoki spadochronowe Elbląg

Skok ze spadochronem w towarzystwie dodatkowego kamerzysty

Skok ze spadochronem cena w Strefie Skoków

To ile kosztuje ten skok ze spadochronem? W Strefie Skoków staramy się oferować Wam skoki w atrakcyjnych i przystępnych cenach. Oczywiście wszystko kosztuje – cena skoku uwzględnia nie tylko sam skok, ale również przelot samolotem, koszty paliwa, koszt składania spadochronu przez riggera, koszty audytu spadochronów (przegląd spadochronu), czy chociażby wynagrodzenie dla pilota i instruktora. W zależności od miasta, w którym z Wami skaczemy, ceny uwzględniają również dodatkowe składniki. Aktualne ceny skoków (lipiec 2023) kształtują się następująco:

Gdzie skaczemy? Cena samego skoku
Zielona Góra 1050 PLN
Wrocław 880 PLN
Warszawa 1099 PLN
Poznań 1290 PLN
Piotrków Trybunalski 999 PLN
Ostrów Wielkopolski 750 PLN
Jastarnia/Hel 1290 PLN
Gliwice 889 PLN
Gdańsk 950 PLN
Leszno 889 PLN
Elbląg 889 PLN
Łososina 949 PLN
Kraków 949 PLN

Ile kosztuje skok ze spadochronem?

Tyle, ile musi kosztować, by atrakcja była bezpieczna i zapewniała fantastyczne przeżycia. Jeśli jesteś gotowy na skok i jest to Twoje marzenie, nie czekaj – rezerwuj skok już teraz. Chcesz kupić więcej niż jeden voucher? A może chcesz zorganizować z nami imprezę firmową? W przypadku grupowych skoków, skontaktuj się z nami by uzyskać indywidualną ofertę cenową. Do zobaczenia :)