Poznaj czym jest prawdziwa przygoda i adrenalina buzująca na 4000 metrów! Skocz w tandemie w Sky Camp i przeżyj niezapomniane chwile odkrywając fantastyczny świat skoków spadochronowych. Nie odkładaj decyzji. Idź za ciosem i zarezerwuj termin już dziś na dowolny dzień sezonu. Urodziny, rocznica, ważny jubileusz, oświadczyny, panieński – każda okazja jest dobra, żeby skoczyć i zapewnić sobie wspomnienie na całe życie!

Sky Camp jest strefą spadochronową stworzoną w 2011 roku, która jest kontynuacją działalności kultowej już szkoły spadochronowej AFF.com.pl. Od 2014 roku skaczemy w Kazimierzu Biskupim koło Konina, gdzie przenieśliśmy się z podpoznańskiego lotniska w Bednarach. Nasza kadra instruktorska składa się z wielokrotnych Mistrzów Polski, rekordzistów oraz członków Spadochronowej Kadry Narodowej. Skaczemy z nowego samolotu PAC 750XSTOL wyprodukowanego w 2016 roku.

Skaczemy zawsze z co najmniej 4000 metrów.

W Kazimierzu skaczemy:

  • z Pasażerami w tandemie z instruktorem
  • ze Studentami ucząc ich latania metodą AFF
  • ze Skoczkami samodzielnymi ucząc ich nowych technik latania i pilotażu czaszy
  • z firmami, które realizują u nas imprezę integracyjną

Ceny:

  • skok w tandemie z instruktorem – 700 zł
  • skok w tandemie z instruktorem + video i zdjęcia* – 980 zł

* Film ze skoku otrzymujesz na USB, DVD lub przez link WeTransfer. Film jest zmontowany i z podłożoną muzyką. Zdjęcia z kolei wykonywane są aparatem typu „lustrzanka“, tak więc dostaniesz zestaw ponad 300 zdjęć w wysokiej rozdzielczości, idealne do wydruku lub wywołania.