Spoko spadochronowy

Strefa spadochronowa mieszcząca się na lotnisku Aeroklubu Ziemi Lubuskiej w Przylepie (Zielona Góra) to jedyne takie miejsce w województwie Lubuskim, gdzie można wykonywać skoki spadochronowe w tandemie, z wysoce wykwalifikowanymi i doświadczonymi instruktorami. Strefę tworzą członkowie sekcji spadochronowej Aeroklubu Ziemi Lubuskiej, instruktorzy zajmujący się profesjonalnie skokami spadochronowymi jak i grupa pasjonatów skoków spadochronowych, którzy uwielbiają podniebne szaleństwa i zarażają swoją pasją innych.

Skoki spadochronowe w tandemie w Zielonej Górze to nie tylko maksymalna dawka adrenaliny i niesamowite widoki, ale także doskonały sposób na oderwanie się od szarego szablonu dnia codziennego.

Skoki spadochronowe w tandemie w Zielonej Górze odbywają się pod okiem doświadczonych i wysoce wykwalifikowanych instruktorów.

Skoki spadochronowe dla każdego

W profesjonalny sposób przeprowadzamy skoki spadochronowe w tandemie z dwóch samolotów, kultowego AN-2 oraz nowoczesnego Airvan’a, które wznoszą się na wysokość ponad 3000 metrów nad Zieloną Górą. Nasi instruktorzy posiadają bogate doświadczenie oraz odpowiednie kwalifikacje do prowadzenia skoków spadochronowych w tandemie. Na swoim koncie mają już tysiące bezpiecznych skoków, setki wyszkolonych samodzielnych skoczków, a także liczne osiągnięcia w zawodach i rekordach spadochronowych. Dzięki tym umiejętnościom, ze skoków spadochronowych mogą skorzystać wszyscy, nawet osoby, które nie posiadają doświadczenia w tego typu sportach. Instruktorzy zapewniają maksymalnie wysoki poziom bezpieczeństwa, dzięki czemu podczas skoku można poczuć się naprawdę komfortowo, nawet jeśli to pierwszy taki wyczyn w naszym życiu.

Regularne skoki spadochronowe w Zielonej Górze odbywają się w prawie każdy weekend (sobota,niedziela) w okresie kwiecień – październik. Aeroklub Ziemi Lubuskiej to świetne miejsce na weekendowy wypad ze znajomymi w poszukiwaniu ekstremalnych przygód. Dodatkowo możliwość noclegu w lotniskowym hotelu, restauracja, stadnina koni i wiele innych atrakcji sprawia, że strefa jest doskonałym miejscem zarówno na imprezy rodzinne jak i firmowe.

CENY SKOKÓW:

  • Skok tandemowy z 3000 metrów: 850 zł
  • Skok tandemowy z 3000 metrów + zdjęcia i film ze skoku: 1100 zł