Chcesz prawdziwych emocji? Liczy się dla Ciebie dobra zabawa lub szukasz idealnego prezentu dla kogoś, kto chce doświadczać niezwykłych wrażeń?

Ostrów Wielkopolski oraz jego okolice mają szansę na przeżycie niezapomnianej przygody w komfortowych, bezpiecznych warunkach. Sprawdź czym są skoki ze spadochronem w tandemie z instruktorem!

PYRLANDIA BOOGIE to jedna z pierwszych profesjonalnych Stref Spadochronowych w Polsce. Lotnisko położone jest w miejscowości Michałków, na północ od Ostrowa Wielkopolskiego.

Dzięki nowoczesnemu rozwiązaniu jakim są skoki spadochronowe w tandemie z instruktorem każdy zainteresowany skokami spadochronowymi może cieszyć się ekstremalnymi wrażeniami, profesjonalną obsługą i zachwycającymi widokami w bardzo łatwy i bezpieczny sposób.

Strefa dysponuje bogatym zapleczem socjalnym, w tym 48 wygodnymi miejscami noclegowymi, polem namiotowym, dużą restauracją z drink-barem i dyskoteką. To przestrzeń odpowiednia do spotkań z przyjaciółmi, ale idealnie nadaje się także na imprezy rodzinne i firmowe.

Skoki spadochronowe wykonywane są z samolotu SM-92 Turbo Finist z wysokości ok. 4.000 m. Lot samolotem trwa około 15-20 minut, co umożliwia aż 60 sekund swobodnego spadania z prędkością, która przekracza nawet 200 km/h! Skoki spadochronowe w tandemie z instruktorem są najszybszym sposobem na zapoznanie się z tym ekstremalnym sportem!

Skoki ze spadochronem odbywają się prawie w każdy weekend. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu instruktorzy zapewniają maksymalny poziom bezpieczeństwa. Nie tylko drobiazgowo poinformują o wszystkich szczegółach skoku, ale także zapewnią najwyższy komfort i poziom bezpieczeństwa, tak by była to pozytywna, pełna wrażeń i bardzo inspirująca przygoda.

CENY SKOKÓW SPADOCHRONOWYCH W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM:

  • Skok tandemowy z 4000 metrów: 750zł
  • Skok tandemowy z 4000 metrów + film „z ręki”: 1050zł
  • Skok tandemowy z 4000 metrów + film i zdjęcia ze skoku: 1050zł
  • HOT! Skok tandemowy z 4000 metrów + film z 3 kamer i zdjęcia ze skoku: 1300zł  1250zł HOT!