Skok spadochronowy Wrocław - Skoki tandemowe we Wrocławiu

Skok spadochronowy Wrocław – Skoki tandemowe we Wrocławiu

Skoki spadochronowe Wrocław – zrealizuj swoje marzenie

Wiesz jak smakuje wolność? Jak skoki spadochronowe Wrocław! Marzysz o przygodzie życia, którą jeszcze długo będziesz wspominać z uśmiechem na twarzy? Zapraszamy do Skydive Wrocław!

Adrenalina i emocje jakie poczujesz wyskakując z 4000 metrów sprawią, że zakochasz się w niesamowitym spadochronowym świecie. Dlatego nie czekaj – umów się na skok w tandemie i zrób coś szalonego! Podaruj sobie i bliskim najlepszy prezent jaki można sobie wymarzyć. Realizowane przez nas skoki są bezpieczne – odbywają się zawsze w obecności doświadczonego instruktora, który przez cały czas trwania lotu czuwa nad Twoim bezpieczeństwem i komfortem skoku. Jeśli wykupiłaś/eś lot z dokumentacją foto/video, leci z nami jeszcze jeden członek ekipy, który dokumentuje Twój skok przez cały czas  – po wszystkim zmontujemy dla Ciebie fantastyczny film, który będzie pamiątką na długie lata!

Skoki ze spadochronem we Wrocławiu i okolicach w pigułce

Maksymalna waga skoczka 110 kg
Minimalny wzrost skoczka 130 cm
Typ samolotu Cessna 206 T
Długość lotu samolotem 15 minut
Wysokość skoku 4000 metrów
Czas spadania 60 sekund
Prędkość spadania około 200 km/h
Osoby niepełnoletnie Osoby niepełnoletnie mogą wykonywać skok w obecności obojga rodziców lub za ich pisemną zgodą potwierdzoną notarialnie

Skoki spadochronowe we Wrocławiu – doświadczony zespół gwarancją bezpieczeństwa

Skaczemy ze spadochronem w Szymanowie (4 km od Wrocławia) lub Mirosławicach. Wrocławski Aeroklub to miejsce stworzone z pasji i miłości do spadochroniarstwa. Dzięki doświadczonej kadrze instruktorskiej, mamy za sobą dziesiątki tysięcy bezpiecznych skoków. Jeśli skoki spadochronowe Wrocław, to tylko ze StrefaSkokow.pl!

Załoga naszej strefy spadochronowej, to ekipa pozytywnie zakręconych ludzi. Potrafią rozbawić oni do łez i zadbać o dobre samopoczucie każdego pasażera i skoczka odwiedzającego Wrocław. Z naszym zespołem poczujesz się jak z rodziną – bezpiecznie, komfortowo, a przede wszystkim jak wśród swoich. Dzięki temu skok oddasz w przyjemnych warunkach, bez stresu, z poczuciem bezpieczeństwa. 

Skoki ze spadochronem w duecie – pomysł na prezent

Twój znajomy lub znajoma obchodzi niedługo okrągłe urodziny? A może chcesz zrobić prezent swojej drugiej połówce? Jeśli osoba, której chcesz zrobić niespodziankę lubi adrenalinę i odrobinę szaleństwa, voucher na skok tandemowy może okazać się prezentowym strzałem w dziesiątkę! Jak zamówić voucher na skok ze spadochronem w tandemie? To proste – wybierz odpowiednią lokalizację, zamów voucher, opłać go i podaruj najbliższej osobie!