Skok spadochronowy Wrocław - Skoki tandemowe we Wrocławiu

Skok spadochronowy Wrocław – Skoki tandemowe we Wrocławiu

Skoki spadochronowe Wrocław – zrealizuj swoje marzenie

Wiesz jak smakuje wolność? Jak skoki spadochronowe Wrocław! Marzysz o przygodzie życia, którą jeszcze długo będziesz wspominać z uśmiechem na twarzy? Zapraszamy do Skydive Wrocław!

Adrenalina i emocje jakie poczujesz wyskakując z 4000 metrów sprawią, że zakochasz się w niesamowitym spadochronowym świecie. Dlatego nie czekaj – umów się na skok w tandemie i zrób coś szalonego! Podaruj sobie i bliskim najlepszy prezent jaki można sobie wymarzyć. Realizowane przez nas skoki są bezpieczne – odbywają się zawsze w obecności doświadczonego instruktora, który przez cały czas trwania lotu czuwa nad Twoim bezpieczeństwem i komfortem skoku. Jeśli wykupiłaś/eś lot z dokumentacją foto/video, leci z nami jeszcze jeden członek ekipy, który dokumentuje Twój skok przez cały czas  – po wszystkim zmontujemy dla Ciebie fantastyczny film, który będzie pamiątką na długie lata!

Skoki spadochronowe we Wrocławiu – doświadczony zespół gwarancją bezpieczeństwa

Skydive Wrocław jest strefą spadochronową działającą na terenie Aeroklubu Wrocławskiego w Szymanowie (4 km od Wrocławia). Jest to miejsce stworzone z pasji i miłości do spadochroniarstwa. Dzięki doświadczonej kadrze instruktorskiej, mamy za sobą dziesiątki tysięcy bezpiecznych skoków. Jeśli skoki spadochronowe Wrocław, to tylko ze Strefą Skoków i Skydive!

Załoga naszej strefy spadochronowej, to ekipa pozytywnie zakręconych ludzi. Potrafią rozbawić oni do łez i zadbać o dobre samopoczucie każdego pasażera i skoczka odwiedzającego Skydive Wrocław. Z naszym zespołem poczujesz się jak z rodziną – bezpiecznie, komfortowo, a przede wszystkim jak wśród swoich. Dzięki temu skok oddasz w przyjemnych warunkach, bez stresu, z poczuciem bezpieczeństwa. 

Skoki ze spadochronem w duecie – pomysł na prezent

Twój znajomy lub znajoma obchodzi niedługo okrągłe urodziny? A może chcesz zrobić prezent swojej drugiej połówce? Jeśli osoba, której chcesz zrobić niespodziankę lubi adrenalinę i odrobinę szaleństwa, voucher na skok tandemowy może okazać się prezentowym strzałem w dziesiątkę! Jak zamówić voucher na skok ze spadochronem w tandemie? To proste – wybierz odpowiednią lokalizację, zamów voucher, opłać go i podaruj najbliższej osobie!