Skoki tandemowe w Elblągu

Skok ze spadochronem w Elblągu to nie tylko ekscytujące przeżycie i niesamowite widoki, ale również doskonały sposób na oderwanie się od rutyny dnia codziennego. Jeśli lubisz wyzwania i chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę, dołącz do nas i skocz z nami. Nasze skoki tandemowe są prowadzone przez doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych instruktorów. Możesz mieć pewność, że będziesz czuć się bezpiecznie podczas skoku – wszystko będzie pod kontrolą! Przyłącz się do nas i poczuj niepowtarzalną frajdę ze skoku ze spadochronem.

Skok ze spadochronem Elbląg w pigułce

Maksymalna waga skoczka 110kg
Minimalny wzrost skoczka 140 cm
Typ samolotu Turbo Finist SMG-92
Długość lotu samolotem 10-15 minut
Wysokość skoku 4000 metrów
Czas spadania 60 sekund
Prędkość spadania około 200 km/h
Osoby niepełnoletnie Osoby niepełnoletnie mogą wykonywać skok w obecności obojga rodziców lub za ich pisemną zgodą potwierdzoną notarialnie

Skoki spadochronowe dla każdego

Nasza firma oferuje profesjonalne skoki spadochronowe w tandemie z wykorzystaniem nowoczesnego samolotu Turbo Finist SMG-92, który wznosi się na wysokość 4000 metrów. Instruktorzy posiadają bogate doświadczenie i odpowiednie kwalifikacje do przeprowadzenia bezpiecznego skoku w tandemie. Nasi instruktorzy na swoim koncie mają tysiące skoków, a także liczne osiągnięcia w zawodach i rekordach spadochronowych. Dzięki temu, skoki spadochronowe są dostępne dla każdego, bez względu na doświadczenie w tego typu sportach. Nasi instruktorzy dbają o maksymalne bezpieczeństwo podczas skoku, co pozwala na komfortowe doświadczenie nawet dla początkujących. Dzięki ich umiejętnościom oraz profesjonalizmowi, możesz skupić się na samym skoku i cieszyć się niezapomnianymi wrażeniami.

Skok ze spadochronem Elbląg – kiedy skaczemy

W Elblągu regularnie organizowane są skoki spadochronowe – skaczemy w niemal każdy weekend od kwietnia do października. Oczywiście o ile są sprzyjające warunki pogodowe. Jeśli szukasz ekstremalnych przygód, Aeroklub Elbląski to doskonałe miejsce na weekendowy wypad ze znajomymi. Z przyjemnością zapraszamy do współpracy z naszym doświadczonym zespołem!