Tandem - zadowolenie podczas skoku

Strefa Silesia w Gliwicach to jedyne takie miejsce na Śląsku, gdzie można wykonywać skoki spadochronowe w tandemie, z wysoce wykwalifikowanymi i doświadczonymi instruktorami. Tworzy ją grupa pasjonatów i profesjonalistów, którzy uwielbiają podniebne szaleństwa i zarażają swoją pasją innych. Skoki spadochronowe w tandemie w Gliwicach to nie tylko odkrywanie chmur i niesamowite doświadczenie, ale także doskonały sposób na oderwanie się od szarej codzienności.

W profesjonalny sposób przeprowadzamy skoki spadochronowe w tandemie z wysokości 4000 metrów nad ziemią. Nasi instruktorzy posiadają bogate doświadczenie oraz odpowiednie kwalifikacje. Na swoim koncie mają już tysiące bezpiecznych skoków, lata praktyki, a także liczne osiągnięcia na polu zawodowym w dyscyplinie jaką są skoki spadochronowe. Dzięki tym umiejętnościom, ze skoków spadochronowych mogą skorzystać wszyscy, zarówno początkujący, jak i doświadczeni skoczkowie. Zapewniamy wysoki poziom bezpieczeństwa, przez co można poczuć się naprawdę komfortowo, nawet jeśli to pierwszy tego typu wyczyn w naszym życiu.

Skoki spadochronowe w Gliwicach odbywają się na terenie lotniska aeroklubu gliwickiego, od piątku do niedzieli. Ze względu na bliskość do centrum miasta (zaledwie 2 km), to świetne miejsce na weekendowy wypad ze znajomymi w poszukiwaniu ekstremalnych przygód. Dodatkowo możliwość noclegu w drewnianych domkach, usytuowanych przy samej strefie sprawia, że strefa jest doskonałym miejscem zarówno na imprezy rodzinne jak i firmowe.

CENY SKOKÓW:

  • Skok tandemowy z 4000 metrów: 700 zł
  • Skok tandemowy z 4000 metrów + zdjęcia i film ze skoku: 980 zł