Skoki spadochronowe Gliwice – skaczemy na Śląsku

Strefa Silesia w Gliwicach to jedyne takie miejsce na Śląsku, gdzie można wykonywać skoki spadochronowe w tandemie. I to z wysoce wykwalifikowanymi i doświadczonymi instruktorami. Tworzy ją grupa pasjonatów i profesjonalistów, którzy uwielbiają podniebne szaleństwa i zarażają swoją pasją innych. Skok ze spadochronem to nie tylko odkrywanie chmur i niesamowite doświadczenie. To także doskonały sposób na oderwanie się od szarej codzienności. Skoki spadochronowe Gliwice to Twoje wymarzone miejsce na skok ze spadochronem! 

Skoki tandemowe w Gliwicach – podziwiaj Śląsk z wysokości 4000 metrów

W profesjonalny sposób przeprowadzamy skoki spadochronowe w tandemie z wysokości 4000 metrów nad ziemią. Nasi instruktorzy posiadają bogate doświadczenie oraz odpowiednie kwalifikacje. Na swoim koncie mają już tysiące bezpiecznych skoków. Lata praktyki, a także liczne osiągnięcia na polu zawodowym w dyscyplinie jaką są skoki spadochronowe czynią z nich prawdziwych profesjonalistów. Dzięki tym umiejętnościom, ze skoków spadochronowych mogą skorzystać wszyscy, zarówno początkujący, jak i doświadczeni skoczkowie. Zapewniamy wysoki poziom bezpieczeństwa, przez co można poczuć się naprawdę komfortowo, nawet jeśli to pierwszy tego typu wyczyn w naszym życiu.

Skoki spadochronowe w Gliwicach w pigułce

Maksymalna waga skoczka 110 kg
Minimalny wzrost skoczka140 cm
Typ samolotu Cessna 208 Caravan
Długość lotu samolotem 15 minut
Wysokość skoku4000 metrów
Czas spadania60 sekund
Prędkość spadaniaokoło 200 km/h
Osoby niepełnoletnie Osoby niepełnoletnie mogą wykonywać skok w obecności obojga rodziców lub za ich pisemną zgodą potwierdzoną notarialnie

Aeroklub Gliwicki – najlepsze miejsce na skoki spadochronowe

Skoki spadochronowe w Gliwicach odbywają się na terenie lotniska aeroklubu gliwickiego, od piątku do niedzieli. Skoczny czwartek w wybranych okresach sezonu spadochronowego wg. grafiku dostępnego w kalendarzu rezerwacyjnym Wykonawcy. Ze względu na bliskość do centrum miasta (zaledwie 2 km), to świetne miejsce na weekendowy wypad ze znajomymi w poszukiwaniu ekstremalnych przygód.