Skoki spadochronowe w tandemie - Zielona Góra

sunsetzg

Strefa spadochronowa mieszcząca się na lotnisku Aeroklubu Ziemi Lubuskiej w Przylepie (Zielona Góra) to jedyne takie miejsce w województwie Lubuskim, gdzie można wykonywać skoki spadochronowe w tandemie, z wysoce wykwalifikowanymi i doświadczonymi instruktorami. Strefę tworzą członkowie sekcji spadochronowej Aeroklubu Ziemi Lubuskiej, instruktorzy zajmujący się profesjonalnie skokami spadochronowymi jak i grupa pasjonatów skoków spadochronowych, którzy uwielbiają podniebne szaleństwa i zarażają swoją pasją innych. Skoki spadochronowe w tandemie w Zielonej Górze to nie tylko maksymalna dawka adrenaliny i niesamowite widoki, ale także doskonały sposób na oderwanie się od szarego szablonu dnia codziennego.

Skoki spadochronowe w tandemie w Zielonej Górze odywają się pod okiem doświadczonych i wysoce wykalifikowanych instruktorów.

W profesjonalny sposób przeprowadzamy skoki spadochronowe w tendemie z samolotu AN-2, wznoszącego się na wysokość 3000 metrów nad ziemią. Nasi instruktorzy posiadają bogate doświadczenie oraz odpowiednie kwalifikacje. Na swoim koncie mają już tysiące bezpiecznych skoków, setki wyszkolonych samodzielnych skoczów, a także liczne osiągnięcia w zawodach spadochronowych. Dzięki tym umiejętnościom, ze skoków spadochronowych mogą skorzystać wszyscy, nawet osoby będące niedoświadczone w tego typu sportach. Umiejętności te zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa, dzięki czemu podczas skoku można poczuć się naprawdę komfortowo, nawet jeśli to pierwszy tego typu wyczyn w naszym życiu.

Skoki spadochronowe w Zielonej Górze odbywają się w prawie każdy weekend (sobota,niedziela). Aeroklub Ziemi Lubuskiej to świetne miejsce na weekendowy wypad ze znajomymi w poszukiwaniu ekstremalnych przygód. Dodatkowo możliwość noclegu w lotniskowym hotelu, restauracja, stadnina koni i wiele innych atrakcji sprawia, że strefa jest doskonałym miejscem zarówno na imprezy rodzinne jak i firmowe.

CENY SKOKÓW:

- Skok tandemowy z 3000 metrów: 700zł

- Skok tandemowy z 3000 metrów + zdjecia i film ze skoku: 950zł