Skoki spadochronowe w tandemie - Wrocław

Bez nazwySkoki spadochronowe we Wrocławiu odbywają się na terenie centrum spadochronowego mieszczącego się na lotnisku w Mirosławicach, położonych 30km na południowy-zachód od centrum Wrocławia. Skoki spadochronowe w tandemie wykonywane są z nowoczesnego samolotu Cessna 206 mogącego zabrać na pokład 5 skoczków na wysokość ok. 4.000m w niespełna 20 minut.

Jedyna taka strefa w Polsce, na której podczas jednego lotu możecie podziwiać takie widoki! Z jednej strony rozpościera się piękna panorama Wrocławia, nad którym góruje wielka wieża SkyTower. Z kolei po drugiej stronie wspaniałe widoki zapewnia wznosząca się niedaleko lotniska przepiękna Góra Ślęża, znajdująca się na terenie Ślężańskiego Parku Narodowego.

Dzięki tysiącom bezpiecznych skoków oraz wieloletniemu doświadczeniu, zarówno w indywidualnych skokach spadochronowych jak i skokach z pasażerami, nasi instruktorzy zapewniają odlotowe wrażenia przy maksymalnym poziomie bezpieczeństwa dzięki czemu wszysycy klienci, nawet ci, którzy po raz pierwszy mają styczność z lotnictwem, moga poczuć się w pełni komfortowo oraz bezpezpiecznie podczas swojego pierwszego skoku spadochronowego w tendemie.

Na terenie centrum spadochronowego znajdują się miejsca noclegowe oraz tunel aerodynamiczny, gdzie można poczuć się jak samodzielny skoczek i ćwiczyć różnego rodzaju akrobacje spadochronowe, co sprawia, że miejsce to świetnie nadaje się na wszelkiego rodzaju imprezy integracyjne, firmowe jak i rodzinne.

CENY SKOKÓW:

- Skok spadochronowy : 759zł

- Skok spadochronowy + film kręcony z ręki tandempilota : 999zł

- Skok spadochronowy + kamerzysta : 1099zł