Skoki spadochronowe w tandemie - Łódź (Piotrków trybunalski)

piotrkówEkstremalna przygoda, niesamowite odczucia swobodnego spadania i ogromna dawka pozytywnej adrenaliny – to tylko niektóre doznania, które towarzyszą skokom ze spadochronem, a które mogą być udziałem wielu amatorów mocnych wrażeń z Łodzi i okolic. Skoki spadochronowe są coraz bardziej popularne, dlatego teraz organizujemy je również w Piotrkowie Trybunalskim niecałe 50km od Łodzi .

Nasza ogromna pasja i zamiłowanie do podniebnych wyczynów oraz profesjonalne przygotowanie naszych instruktorów do prowadzenia szkoleń w zakresie samodzielnych skoków ze spadochronem, oraz skoków spadochronowych w tandemie z instruktorem powodują to, że chcemy się dzielić tymi wspaniałymi wrażeniami także z Wami. Zazwyczaj to właśnie skok tandemowy pozwala odkryć, czym tak naprawdę jest skydiving. Ten moment, w którym masz szansę przekonać się, że skok ze spadochronem jest niezwykle bezpieczny jednocześnie stwarzając niewyobrażalne emocje i doznania, których nie spotkacie nigdzie indziej! Nierzadko zdarza się, że amatorzy ekstremalnych przygód zakochują się w tym fascynującym sporcie, czyniąc z niego swoisty styl życia, poszukując jednocześnie możliwości kształtowania zupełnie nowych odczuć, wspólnie z podobnymi do siebie zapaleńcami.

Strefa w Piotrkowie Trybunalskim niedaleko Łodzi to wyjątkowe miejsce w skali nie tylko województwa Łódzkiego ale i całej Polski. Tylko tutaj możecie wykonać Swój skok spadochronowy w tandemie z prawdziwego, jedynego w swoim rodzaju wojskowego samolotu desantowego SC-7 Short Skyvan, który jest wyposażony w dwa potężne silniki turbinowe. Dzięki mocy dwóch turbin samolot z 22 skoczkami osiąga wysokość 4200m w niespełna 15minut!

Odległości:  Łódź (50 km), Częstochowa (75 km), Kielce (90 km), Warszawa (120 km), Katowice (140 km),  Kraków (170 km), Wrocław (200 km), Toruń (205 km), Bielsko Biała (210 km), Lublin (220 km), Poznań (260 km).